Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt lehet anális...

Terhesség alatt lehet anális sexelni? Ha még nem tudom biztosra a babót 24-én kéne (nem) megjönnie

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 18:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Igazad van, de a kérdezö csak feltett egy eldöntendő kérdést, nem kért véleményt. Bár én nem véleményeztem, engem is lehurrogott.:) Ez egy ilyen oldal, bármit lehet kérdezni és válaszolni, de nem kötelező.
2009. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, én nem hurrogtam le senkit, fordítva éreztem ezt...

és nem azért kérdeztem, hogy napi 3szor szétb...szák a s...gem, hanem azért, mert a párom hozzászokott hogy ilyen módon is kényeztetem néha. még nem tudjuk biztosra, hogy sikerült-e a baba, és megkérdezte, hogy lehetne-e róla szó. szeretném, ha neki a gyermekünk fogantatása nem csak egy projekt lenne, amit kötelező pontról pontra betartani, mert félek ,hogy elmenne tőle a kedve, annak ellenére, hogy ő is szeretné. ezért gondoltam arra, hogy megkérdezek tapasztaltakat, hogy mi a helyzet ilyenkor.

2009. aug. 18. 13:29
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig azt válaszoltam: "Miért ne lehetne?"

Még mindig nem értem, mi ezzel a baj.

2009. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

12.45, persze én is tudom mi áll a szabályzatban.:)

ez a távirati stílusban való reagálás, mint házirend, mindig akkor jön elő, amikor valaki negatív kritikát mond.:) (nálam ez most pont a premier, mert sok bornírt hülyeséget olvastam...de eddig ez az aranyérmes, erre válaszolni kellett.)

Össze-vissza csevegnek a lányok, borzasztó házirend ellenesen.:)

Egyébként nekem meg emberi ha ezt valaki felrúgja...miért ne állhatna a válasz véleményből? Bírja már elviselni...

Egyébként a kérdezőt megválaszoltam én is.

Most is megteszem. Bocs.:)


Ha megszokta, akkor nincs mit tenni, tényleg ne menjen el a kedve. Felelősen gondolkozol, nem szabad egy férfit elhanyagolni, ez így van.

Én is sajnálom őket. Rájuk szakad ez a nagy büdös élet, isten ments, hogy ne legyenek kényeztetve.

Reménykedjünk abban, hogy majd néhány tisztelt hím, egyszer feléri ésszel, hogy a story úgy néz ki, hogy majd 3 kiló 60 dekát fogunk kinyomni magunkból, ami nem egy méznyalás. És talán átfut a kis agyán, hogy hogyan óvhatná ő is ezt a projektet és ad absurdum felteszi a kérdést, hogy mire van a gyereknek szüksége.

Nade nem is akarom én itt most csúnyán elnyomni a férfiakat. Még férfiellenesnek tűnik, pedig én is szeretem őket.:) De az is igaz, hogy akkor fogom majd sajnálni őket, ha ráérek.

2009. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
:)
2009. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ejj, ez kemény volt! :) Egészségedre!
2009. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt gyakran alakul ki aranyér,nehogy az anális szex tegyen rá egy lapáttal,vigyázz
2009. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

13:36. semmi baj nem volt azzal, hogy miért ne lehetne...

sőt egyik reagálással sincs semmi baj, még azzal sem aki a véleményét fejezi ki és ez nekem mondjuk nem igazán tetszik.

azzal sincs baj, mert nem vagyunk egyformák, és nem lehet mindenkinek mindenről egyforma a véleménye

az "aranyeres" válaszolónak köszönöm, tényleg erre oda kell figyelni.

2009. aug. 18. 17:35
 19/24 anonim ***** válasza:
11%
Második válaszadó vagyok és teljesen egyetértek a 12.39-essel! Nekem is furcsa, hogy miközben az ember a gyerekét várja, azon jár az esze, hogy "azon" kívűl még milyen plusz élvezeteket találhat. Ebben a nőben NINCS meg a gyermeke iránti igazi vágy, az elkötelezettség és még áldott állapotában sem hajlandó a gyermekvállalásnak alárendelni az érzelmeit. Ez BAJ!!!
2009. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

hát komolyan mondom nem érted meg, hogy nem az én élvezetem miatt kérdeztem, hanem a párom miatt????????????

és kikérem magamnak, hogy nem vágyom a gyerekre eléggé. nem ismersz, nem tudod milyen életen vagyok túl, nem tudsz rolam semmit, de már nem is fogom ezt a kérdést olvasni, mert csak felidegesítenek az olyan vélemények mint a tiéd.

lehet nem is kellett volna megkérdezni.

köszönöm azoknak akik érdemleges választ írtak nekem/nekünk

2009. aug. 18. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!