Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt lehet anális...

Terhesség alatt lehet anális sexelni? Ha még nem tudom biztosra a babót 24-én kéne (nem) megjönnie

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 18:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
"és még áldott állapotában sem hajlandó a gyermekvállalásnak alárendelni az érzelmeit" és még csak annyit, ha értelmezted volna a kérdést, akkor még nem is biztos , hogy terhes vagyok.
2009. aug. 18. 18:55
 22/24 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó válaszadótól kérdezném: Miért is tesz ezzel rosszat a gyerekének? Mi ez az alárendelés szöveg? Ugyanmár... hogy nem dohányzik, nem iszik valaki rendben van, tényleg ne tegye, mert árthat vele a picinek. De a biztonságos, óvatos és élvezetes szexről miért is kellene lemondania a gyermeke miatt?? Azért mert te nem szereted az anális szexet? Ne legyél gyerek...
2009. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

18:27-esnek:

Te hogy jossz ahoz h minositsed a kerdezot?Mit kepzelsz te magadrol?Honnan veszed h nem akar elegge gyereket?Mar ne is haragudj de vegyel vissza a stilusbol.

A kerdezo nagyon jol teszi h ilyenkor a parjaval is torodik es nem hanyagolja el,lehetne kovetni a peldajat.

Kulonben mi a terhessegemet vegig szexeltuk es makk egezseges 4 kg-s kisfiam szuletett.

Kerdezonek:Nyugodtan csinaljatok ahogy jol esik.Majd ha terhes leszel kerdezd meg azert a dokit,sok olyat hallottam h az elso 3 honapba nem javasoltak de az mindig valami ok miatt pl: a nonek elotte tobb vetelese volt vagy ilyenek.De egezseges terhessegnel nyugodtan lehet.

Ami az anyanak jo az a babanak is.

Szoritok nektek h sikeruljon a baba:).

7 hetes kispasi anyukaja

2009. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ami az anyának jó az a babának is. Kis pici tévedés, csupán abban, hogy szólhatna ez akár fordítva is. Úgy már (meg)érteném is.

Ma -mert ilyen rendes vagyok- a munkahelyemen két emelettel feljebb dolgozó nőgyógyász szakorvost megkérdeztem. Elsősorban az én dolgaimról és aztán szóba került az, honnan veszem a infóimat, mondtam innen, majd aktuálisan ez a topic is.

Arra most nem térek ki, hogy könnyed ebéd közben felidézni a témaválasztást, milyen hatást váltott ki az asztaltársaságból...de azt hiszem általam normálisnak értelmezett embernek van fogalma róla.

Így azt sem részletezem, hogy a doki pupillája a kétszeresére tágult.

Viszont a továbbiakat részletezem: 'nem kizárt, hogy veszélyes, egyénfüggő, a terhesség állapotáról szóló mutatókat ismerni kell hozzá. én csak dohányos terhest nem vállalok ha az én betegem lenne lebeszélném róla mert kockázatosabbnak gondolom, mint a szexuális élet más alternatíváit. Mindenesetre meglepő gondolat, kissé abszurd.

Hát ennyi. majdnem szó szerint. A férfi egy régi vágású igazi úrember és mint mindig, most is annyira volt udvarias, amennyire csak tudott.

2009. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!