Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség esetén az anális szex is tiltott?

Figyelt kérdés

33,5 hetes vagyok.

Veszélyeztetett a terhességem, mert nyitva vagyok.

megpróbálhatjuk?


2009. júl. 22. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igen, mivel az is nyomást gyakorol a méhedre (ami ugye már elég nagy :) ), illetve úgy is lehet orgazmusod, ami megintcsak megterheli a méhedet... Szegény, annyira megértelek, de NE ADD FEL!!! Csinálj valami olyat, amitől tuti elmegy a kedved. Vagy csak simán "kezeld" le a pasidat, az is lenyugtat kicsit nem, ha nem is neked jó közvetlenül?
2009. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom megérteni hogy nem lehet kibirni szex nélkül,a gyermekedröl van szó!ha egyszer veszélyeztetett vagy hogy tudsz erre gondolni.Én is az vagyok el vagyok tiltva és nem gondolok ilyenre,sőt a párom annyira megértő soha nem eröszakoskodna.

Amugy miért nem a dokidat kérdezed itt nem orvosok válaszolnak neked csak talán választ kapsz amiben ezek szerint jobban bizol mint egy orvosban!

2009. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17:49 -nek üzenem:

:-)

2009. júl. 22. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Amit tilos, azt még jobban kívánja az ember.

Amúgy teljesen normális, hogy valaki nem bírja szex nélkül, mit kell ezen kiakadni.

2009. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

A kérdezőnek üzenem!!!

Akkor ülj bele és lovagolj!!!!

Ne kérdezz itt ha nem tudod elviselni ha valaki nem olyat ir neked éppen amire számit őnagysága!

Miért kell lepontozni azért mert nem tetszik a válasz NIMFOKA!!!!

2009. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

utolsónak

Hát te nem vagy százas.

Vegyél egy vibrátort, hátha akkor nem leszel olyan feszült.

2009. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Utolsónak:

Te meg egy boxzsákot amin kiélheted az idegbajodat. Attól, hogy te nem kívánod a párod még más kívánhatja a sajátját nem? Ha nem tudsz kultúrált választ írni, inkább kapcsold ki a gépedet!

2009. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!