Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következő az én történetem...

A következő az én történetem :Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Menstruációm 2012.augusztus21.-én megjött normálisan -elmúlt 24.én pénteken.2012.október 4.-én kicsi pecsételővérzést tapasztaltam tartott 5 napig(nagyon minimális volt)Most itt vagyok ma 2012.11.27.-én és normális menstruációm nem jelentkezett sőt még pecsételővérzés sem volt mint októberben.Kértem időpontot jövőhétre kaptam .

Tüneteim: -hőhullám

-álmosság fáradság (ez még ma is tart)

-mellbimbó érzékenység(ami pár hete kezdődött)

-sűrű pisilési inger

-fejfájás(mostanában már nem ,de ezelőtt pár héttel nagyon sűrűn volt)

-túlzott nyáltermelés

-vér erek a mellen

-fehér folyás(most nincs sok ,de pár héttel ezelőtt bő volt)

-hőemelkedés(3 hétig egyfolytában volt)

-puffadás

-a köldökömnél nyilalni szokott a napokban


Viszont csináltam terhességi tesztet és - .Szerintetek ?! Nem értem már a testem ....nagyon várom az uh.-t kíváncsi vagyok hogy mi történik oda bent,de remélem hogy nincs semmi nagy gond ,és kisbabát várok csak a teszt nem mutatja ki .Elvileg az utolsó menszitől számolva most 14 hetes terhes lennék.anyukámnak a tesztek egyszer sem mutatták ki hogy terhes (3-an vagyunk tesók).Véleményeteket szeretném kérni.előre is köszönöm nektek


2012. nov. 27. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én így látatlanban azt mondanám, hogy babát vársz, de nem szeretnék elhamarkdott kijelentéseket tenni. Miért nem csinálsz egy otthoni gyorstesztet??
2012. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát így elsőre azt mondanám,hogy olyanról még nem nagyon hallottam,hogy valakinél 14 hetes terhességet ne mutasson ki a teszt!

Olyat igen,hogy a 8. héten is nega volt, utána többet nem csinált, majd dokihoz ment és ott derült ki.

De a hcg-nek ilyenkor már nagyon magasnak kell lenni, azt pedig muszáj a tesztnek mutatnia!

A pecsételés miatt lehet,hogy valami hormonális gond van!

2012. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azt akartam írni, hogy miért nem csinálsz megint egy tesztet? Még egy próbát megér!
2012. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet nagyon nehezen jött ki a - ,de nem + olyan 20 percre rá jelent meg az 1 vonal de az is halványan...lehet h a testem játszik ..de akkor nagyon el leszek kenődve....nem változtattam az étrendemen ,és az életemen sem ,hogy a hormonjaim játszanának...de kitudja
2012. nov. 27. 13:30
 5/10 A kérdező kommentje:
anyukámnál úgy volt csinált egy tesztet - lett rá 1 hétre meg is jött neki ,nem foglalkozott vele ,de nagyon rosszul érezte magát így belül érzett valamit ,női ösztönök :D 15 hetes terhes volt az öcsémmel ,de nekem nincs női ösztönöm ,nem akarom beleélni magam,ha még sem
2012. nov. 27. 13:33
 6/10 betta55 ***** válasza:
Menj el dokihoz és kiderül!
2012. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
betta55 ha látnád, igen megyek dokihoz,olvasd el a szöveget és értelmezd mielőtt írsz valakinek.Azért írtam ki a kérdést ,mert kíváncsi vagyok más nők véleményére, és hogy valaki járt.e már így.Azért köszi ...
2012. nov. 27. 18:30
 8/10 betta55 ***** válasza:
Elolvastam.menj sztk-ba és ott megtudod!egyedi problémád van,senki nem fog biztosat mondani.èn tuti,hogy nem várnék a vizsgálattal,mert 12 hetesen van genetikai uh!de te tudod!más nőgyógyász is meg tud ám állapítani egy esetleges terhességet.ez a véleményem.szép napot és minden jót.
2012. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki már jól benne volt a terhességben (28h) és a terhessége végéig SEM mutatta ki a teszt!

Szerintem van remény! Sok sikert!

2012. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
betta55 . Ne haragudj hogy csak így ismeretlenül leteremtettelek ,csak tudod feszült vagyok ez végett .Szerda reggel erős vérzésre ébredtem ,felhívtam a dokit hogy bemegyek nézzen meg de azt mondta hogy ha nincs + tesztem akkor feleslegesen megyek be ,mert akkor megjött ,kérdeztem hogy de miért maradt ki ennyi ideig,azt mondta nem tudja az ideg....mondom köszi ,de nem gond hogy nagyon vérzek ,azt mondta nem mivel 3 hónapig nem jött meg most rendesen kiürülök ....elég sok is van sajnos ,meg darabos ,nem fáj a hasam ,csak néha megfeszül...ha vége a vérzésnek akkor mindenféle képen elmegyek a dokihoz hogy vizsgáljon meg mert ez nem normális hogy hol menstruálok hol nem .Az igazság az hogy foggátlót akar kiírni de azt nem akarom mert babát szeretnénk.Még a természetes módon a méhpempőre gondoltunk párommal mert az helyre teszi a menstruációt is meg ha nincs peteérés akkor azt is "csinál". Elméletileg !!! köszönök szép mindent mindenkinek .
2012. nov. 30. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!