Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Délután 4 körül szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délután 4 körül szedem a fogamzásgátlót, de szeretném áttenni reggelre, hogy lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Ugorjak egy nagyot, és egyik nap vegyem be már reggel, vagy fokozatosan, minden nap mondjuk 2 órával hamarabb? Melyik lenne a megfelelőbb?
2012. máj. 9. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ma még 4-kor és holnap már reggel vedd be
2012. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsővel nem értek egyet. várd meg a következő kihagyásos időt, és amikor újra elkezded szedni, akkor olyan időpontban kezdd, amikor szeretnéd:)
2012. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második, szerinted mi baja lehet? a késés probléma inkább. a menstruáció első napjának megváltoztatását is rövidítéssel kell megoldani, minek várjon a következő levélig egy pár óra miatt?
2012. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Osztom második véleményét. Az a rövidítés ha teljes 24 órát-órákat veszel el, de az nem, ha így 36 óra alatt beveszel 3 napi adagot. Mit csinál majd a szervezet? Peteérést? Szerintem ha nem a szünet utáni változtatást választjátok, akkor most óvszert is kell használnotok a következő levél kezdéséig.
2012. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A fogamzásgátlók lényege, hogy adott hónapban mindig ugyanakkor kell bevenni a bogyókat, különben nem fejtik ki megfelelően a hatásukat. Úgyhogy én továbbra sem javaslom, hogy egyik napról a másikra módosítsa a kedves kérdező a bevétel időpontját.

2012. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon nem lettem kisegítve, de azért köszönöm szépen a válaszokat:) Igazából abban is van valami, hogy a késés inkább probléma, mint a hamarabbi bevétel, meg abban is, hogy így 2 nap alatt 3 bogyót vennék be, ami nem biztos, hogy jót tenne... Ezért gondoltam az 1-2 órás visszacsúsztatásokra, de végülis annyira nem sürgős, megvárhatom következő ciklust.
2012. máj. 9. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első levélnél a második hét végén is pecsételő vérzésem volt, a nőgyógyász azt mondta, hogy 3 napig minden nap 2 szemet vegyek be 1 helyett, elmúlt a pecsételő vérzés és nem lett bajom. Első voltam.
2012. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly augusztusba jártam így! Szigetre mentünk egy hétig, és az esetleges hányás/rosszullét miatt este 8 helyett délután 2kor akartam szedni. (előző évben is így csináltam, ez bevált, csak akkor egész hónapban du 2kor szedtem) Nos, elkezdtem az augusztusi levelet, majd kb egy hét után rájöttem, hogy elfelejtettem átállni a délutáni szedésre, és 8kor veszem be. Én úgy csináltam, hogy kétnaponta mentem vissza egy órát. Tehát kb egy hét alatt álltam át a du 2 órai szedésre. Szerintem ez így nem para... nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de így ahogy én csináltam, szerintem egészen korrekt.

2012. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!