Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit összezavarodtam. Baj...

Kicsit összezavarodtam. Baj van velem?

Figyelt kérdés

Nekem szombaton este volt tojásfehérje szerű nyákom. Együtt is voltunk. Ma reggel volt pém a hőm szerint. De a nyákom már tegnap megszünt. Erre ma újra egyetlen egy alkalommal láttam a papíron wc után hogy megint olyan azóta száraz vagyok. A nedves érzésem azonban már csütörtök óta tart. Csak hétvégén tudtunk együtt lennia párommal. De most tanácstalan vagyok. Hogyhogy egy nap van nyálka egy nap pedig nincs majd megint. Vagy gond van velem? A doki 4 hónapja azt mondta minden oké. Remélem a hétvégi aktus amit a nyákra orientáltunk segíthet.

köszönöm


2008. máj. 26. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Bajnak biztos nincs baj.Es ne aggodj,hisz ennek a projektnek a stresz a legangyobb ellensege!

A nyakodat is figyelheted,de en a helyedbe meg mellette kiprobalnam a ovu tesztet,nellunk bevalt!En is a nyakot figyeltem,de az ovu teszt is sokat segitett es az elso ovu tszt utan ossze is jott a baba.

Sok sikert!

11 hetes es 3 napos kismami

2008. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát múlt hónapban így jártam én is, sőt most is, de rájöttem, hogy a szeretkezés miatt a kiskatonák bezavarnak nyák ügyben, olyan miután kiürült mint amikor kiszárad az ember. Nyugi, csináljátok és ne törődj a nyákoddal. És a hőddel sem, le kell kakkantani. 12-16. napig sokat szexelni. Én így vagyok most vele. :-)
2008. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretni kell egymást felszabadultan, nálunk ez a recept vált be. Én szerncsés vagyok az első babára 3hónapot kellett várni csak, a másodikra pedig egyet sem. Remélem meilőbb összejön nektek is, tudom milyen érzés várni, még akkor is ha csak rövid ideig kellett. Szóval ne görcsösen, szerintem ez nem lehet rossz tanács!
2008. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!