Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 15 napon voltam UH ahol...

Agica27 kérdése:

A 15 napon voltam UH ahol 18mmes petesejt volt. Masnap elkezdett szurkalni a petefeszkem ami azota is szurkal de nem volt folyasom. A bimbom az ami nagyon erzekeny volt. Szerintetek megrepedt a tuszo vagy meg fog? Van esely meg a honapban a babara?

Figyelt kérdés
Most clostilbegyt szedtem a mensi 2. ik napjatol napi 2*1et es mar nagyon szeretnenk babat. Elore is Koszonom a valaszokat!

2012. dec. 2. 13:09
1 2
 11/16 Golan Trevize ***** válasza:

9,es 10-es:


Ne írogass már butaságokat!!!

20 mm az nem petesejt, hanem egy 8 hetes embrió mérete!

Tudod te egyáltalán, mi a különbség a következő fagalmak között?

- pete

- petefészek

- tüsző

- zigóta

- embrió

- magzat


Ezen kívül a kérdező papírján is ovárium, vagy petefészek szerepel...

2012. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
En tenyleg nem szeretnek vitatkozni, de az orvosom szo szerint ezt mondta, a mehfal 8mm. Ez nagyon jo mert elotte 5 nappal csak 4 volt. A ball oldali petefeszekben nincs semmi, a jobb oldaliban 18mmes petesejt, ami szinten nagyon jo, mert elotte 12mm volt:) Csak, hogy le legyen tisztazva. Nem szeretnek vitat en csak a kerdesre valaszt kapmi. Aki egyet ertett velem annak koszonom, hogy nem en vagyok akkor a lokott:) En is igy tudom es ezt is olvastam a neten is:)
2012. dec. 6. 16:53
 13/16 Golan Trevize ***** válasza:
A neten lehet olvasni a december 21-i gyíkember invázióról is, az orvosod meg vagy azért mondta így, hogy te is megértsd, vagy félrehallottad.
2012. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
KUSS
2012. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom,akk a peteérés jelei is ezek amiket leírtál(legalábbis nekem ez szokott lenni),így szerintem peteérésed volt,de biztosat sajns nem tudok.

Ezt nem birtam ki szó nélkül: Eleget olvastam erről az anatómia könyvemben és a petesejt 100-200 nanométer nagyságú,ha úgy jobban érteni,akk gombstű hegy nagyságú. A dokid a Graaf tüsző méretéről beszélhetett,csak nem akarta túlbonyolítani. Ebben a tüszőben található az érett petesejt Egyébként ha a papírodra írtakat nézem,"18mm es folliculus"-ez 18 mm-es tüszőt jelent.És nem vagy "lökött",a doki csak az egyszerűség kedviért mondta így.

Nagyon remélem,h mihamarabb összejön nektek a baba!

2012. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Buzássy Ádám válasza:
A fogalmak tisztázása végett, az ovarium maga a petefészek. Neked peteérésed volt. A 18mm folliculus az a tüsző volt, amiben sok más sejttel együtt érik a petesejt aminek a mérete 0,1- 0,2 mm. A kérdésre a válasz pedig az, hogy az ilyen időpontok körül a legvalószínűbb a sikeres fogantatás.
2018. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!