Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek azert meg terhes?

Vajon lehetek azert meg terhes?

Figyelt kérdés
3 hete voltam egy sracal, vedekeztunk de az ovszer bennem valahogy megis bennem maradt,azt mondta nem elvezet el, de en nem biznek annyira abba. 2 napja lettem beteg is ,igy biztos nem vgyok terhes vagy meg talan az lehetek???
2009. aug. 18. 22:32
 1/10 anonim válasza:
100%
Vegyé' a gyógyszertárbú' terhességi tesztet!
2009. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
"2 napja lettem beteg" vagyis két napja jött meg? attól, hogy megjön, még fennáll a terhesség veszélye.
2009. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mar kellene legyenek elojelek vagy meg korai???
2009. aug. 18. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
nyugtass meg, hogy ez csak puruttya
2009. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugtatlak, a fiú nem lehet terhes, teljesen képtelenség.
2009. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miert kell mindent felre erteni???? Ennyire profik vagytok?? vagy csak szeretitek az embert szivatni???
2009. aug. 18. 23:30
 7/10 anonim válasza:
0%
ezen az egészen egy jót röhögtem...mármint a válaszokon:)
2009. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

hát én tudom mi a járat ilyenkor, de szerintem tényleg nem lehetsz terhes ha fiú vagy!:)

Viccet félretéve esemény utáni tabi?? Teszt?? Orvos??

Nem kell félni! L/69

2009. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miből gondoljátok hogy fiú?? Nem értem.


Kérdező: Ha megjött kicsi a valószínűsége hogy terhes legyél, de előfordulhat, bár nem valószínű, mert ezek szerint nem is félidőben voltatok együtt ami megint csak csökkenti a teherbeesés esélyét. Tünete sem mindenkinek van aki terhes.

A legegyszerűbb ha csinálsz egy terhességi tesztet, az már tuti kimutatja ha baba van, vagy menj el dokihoz. De sztem nincs okod parázni.

2009. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy nem tudod, elélvezett-e a fiú vagy nem? Azt érezni is lehet, meg a gumiban is benne van az "anyag". Ha nem élvezett el, akkor nem vagy terhes, ha még meg is jött (gondolom, ezt érted betegség alatt, bár ez nem az, hanem teljesen természetes dolog), akkor pláne nem.
2009. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!