Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ki nem várja december...

Lányok ki nem várja december 9-10ke körül?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?Mióta próbálkoztok?
2012. dec. 4. 11:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én sem várom dec.10-re.Görcseim vannak,meg a derekam fáj.Semmi több.Volt már egy terhességem,sajnos a 15. héten elvetéltem.Nagyon bízom,hogy összejön.Írjátok meg véleményeteket.Sok sikert mindenkinek!
2012. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nekem 10.-én kellene megjönnie, már napok óta fáj a hasam olyan,,meg akar jönni,, érzés, de még semmi, persze nem biztos, hogy 10 én jönne meg mert most hagytam abba a gyógyszert és így passzolom, de hivatalosan igen. A melleim napközben fájnak, de ugy hogy egyszer fáj egyszer nem. Most pl. 2 napja reggel kissebb hányingerem is van, nem tudom biztosan hogy ennek tudható-e be de reménykedem!:))

Közben olvastam olyat is hogy hőmérséklet alapján is meg lehet állapítani, átlagosan 36,5-36-7 körül van egy nő hőmérséklete és ha 37-37,4 körül van és fennt is marad a várt menstruáció napján és után akkor minden bizonnyal terhesség!Nekem 4 napja 37,3 a hőm, remélem összejött!!:)

Még várok a teszttel! Neked is sok sikert kívánok!!!!

2012. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon drukkolok neked és persze mindenkinek.Nekem eddig csak szurkál a méhem,és mindenen sírok bár ez menzeszre is utalhat sajnos.
2012. dec. 5. 10:14
 14/32 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. Ugye visszanéztek 3-4-5 nap múlva is? Mindenkinek nagyon-nagyon drukkolok!

Bárcsak... bárcsak.. :)

És nagyon kíváncsi vagyok az eredményekre.

2012. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Tesztelt már valaki?


Én így Mikulás reggelén hátha, ellőttem egyet de nega! 8-ára nem várom

2012. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Lehet még korán volt, semmi sincs veszve. Nekem 11-én kellene megjönnie, úgyhogy még várok.
2012. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok!


Időnként mint most is iszonyat émelyeg a gyomrom és szédülök! :S

2012. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Persze hogy visszalesünk,mondjuk én minden nap meglesem nem e írtatok :D én még nem mertem tesztelni,nagyon korai még.
2012. dec. 6. 15:32
 19/32 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok!


Én is nagyon megbántam!

2012. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én majd hétfőn és megírom az eredményt. Sok sikert mindenkinek! Első voltam.
2012. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!