Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét keddre nem várom és...

Brigusz22 kérdése:

Jövőhét keddre nem várom és 2. napja esténként szúr a jobb petefészkemnél. Néha úgy érzem, hogy a melleim is feszülnek. De lehet ezt már csak beképzelem. Nagyon szeretnénk már babát, ez a 3. hónap próbálkozásunk. Lesz így baba?

Figyelt kérdés
Voltunk együtt nov.24,26,28, dec.1-én. Szerintetek karácsonyra meglephetem a párom? 22N
2012. dec. 6. 22:26
 1/8 anonim válasza:
Szia! Én is jövőhét keddre és szerdára nem várom. Hasonló jeleim vannak mint neked csak nekem rengeteg fehér folyás még mellé ami nem tudom hogy jó jel-e, én a clostilbegytet szedtem most. 1 éve próbálkozunk lassan, ezalatt júniusban volt egy vetélésem is sajnos. Szerintem jó jeleid vannak, reménykedhetsz szerintem. :) Majd tesztelünk együtt ha egyikönknek sem jön meg. Jó kis meglepi volna.:)
2012. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!szurkolok neked is! :)remélem összejön!nekem is van folyásom, de nem tudtam, hogy az is számat valamit.nagyon örülnék neki. majd írd meg az eredményt!:) sok sikert
2012. dec. 7. 21:43
 3/8 anonim válasza:
köszi!:) sok folyásod van? elvileg számit ez is. Te mikor tesztelsz? Én majd ha elmaradt a mensim. tegnap olyan megjön érzésem volt, aztán semmi :) Nálad mi újság? majd irj!
2012. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát most sajnos nem tudom mi van, mert tegnap elkezdtem barnázni :( , de minden olyan fura, nem szokott 4 nappal előtte lenni.semmi előjelem nincs hasfájás, puffadás és ingerlékenység.szerinted azért teszteljek ha nem jön meg rendesen?én aznap teszteltem volna.remélem nálad rendbe van minden!majd írj hogy mi volt
2012. dec. 9. 20:10
 5/8 anonim válasza:
hát ha csak barnázni fogsz akkor még az nem rossz jel és tesztelhetsz, de ha meg is jön akkor az már nem jó. de ha neked bevan állva a ciklusod és nem szokott hamarabb lenni semmi akkor csinálj mindenképp egy tesztet. nálam has szúrka van mind a két petefészkemnél, meg a méhemnél is, nem tudom mire utalhat most ez vagy meg jön majd vagy nem. szoritok én is Érted! majd irj hogy mi lett.
2012. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött! :( remélem azért neked összejön,mert jó jeleid vannak :) drukkolok majd írj, hogy mi lett
2012. dec. 10. 12:32
 7/8 anonim válasza:
Hát sajnálom, de ne keseredj el, még csak 3 hónapja hogy próbálkoztok, meglátod sikerülni fog! Majd én szoritok érted nagyon :) Én nem tudom hogy mi lesz ma vagyok a 28.-ik ciklusnapon és semmi! remélem össze jön! Tegnap fehérfolyásom volt egy kevés, a mellem meg enyhén duzadtak, szóval nem tudom! Én már bele se élem magam főleg ennyi idő után! Majd ha van kedved irj, vagy ha gondolod folytassuk privibe :)
2012. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztatást ,jól esik! :) jó lenne ha neked legalább összejönne,a jeleid nagyon jók.megkérdezhetem a korod?és, hogy mióta próbálkoztok?és mikor tesztelsz?mindenképp írd meg az eredményt! :) nálam szerintem az is baj ,hogy rágörcsöltem,de most úgy vagyok vele,hogy majd jövőhónapba összejön és el telik 3 hét akkor meg már várom, hogy ne jöjjön meg.:)örülnék neki ha folytatnánk a beszélgetést!:)
2012. dec. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!