Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-nappal elöbb jött meg mint...

4-nappal elöbb jött meg mint kellett volna, de a mellem még mindig feszül szurkál, de furcsa nem átlagos mennyiségű a folyásom (kevesebb) mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
szeretnénk babát reménykedhetek még?
2008. nov. 28. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A mensid nem rövidebb vagy enyhébb a szokásosnál? Ha nálad a mellfeszülés nem mindennapos, akkor lehet, hogy egy tesztet megér a dolog.
2008. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
enyhébbnek enyhébb. hosszát még nem tudom pár napig barnáztam most két napja van meg kicsit
2008. nov. 28. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha enyhébb és utána még barnázol is, akkor tényleg tesztelhetsz. Persze azért ne éld bele magad.

Többet tudnék mondani, ha hőmérőznél, ugyanis én amikor egyszer terhes voltam (sajnos vetélés lett pár héttel később a vége), akkor nekem is megjött, csak enyhébben, és a hőm is fönn maradt. Ugyanis, ha normálisan megjön, akkor leesik a hőd, míg ha közben terhes vagy, akkor magas marad. (esetleg a vérzés alatt egy picit csökken, de utána újra megemelkedik)

2008. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem mérem a hőmet
2008. nov. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!