Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász tényleg meg...

A nőgyógyász tényleg meg tudja mondani ultrahang alapján, hogy mikor lesz ovuláció?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy meg tudja mondani és ehhez képest lehet alakítani az együttlétet.2 kisfiam van,nagyon szeretnék egy kislányt is,ezért kérdezem.
2012. dec. 9. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
ha már elkezdett nőni a tüsző, akkor tud saccolni, kb egy héttel előtte. De egyébként az ovulációhoz időzített együttlét is csak kb 70%-ban jön be a nemet illetően, szóval lehet hogy így is kisfiú lenne a harmadik is.
2012. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem baj,harmadikat mindenképp szeretnék,de azért ha már egy kicsit rá lehet segíteni a nemet illetően,akkor megtenném.
2012. dec. 9. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Attól hogy megmondja mikor legyetek együtt, +-, attól még azt nem tudja megmondani hogy fiú, vagy lány lesz!
2012. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor hajrá, ciklus 8-10 napján menj el hüvelyi ultrahangra, hátha akkor már meg tudja saccolni. lányra nagyobb az esély ha ovu előtt vagytok együtt 2-3 nappal.
2012. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is úgy tudtam,hogy akkor előbb kell együtt lenni.

2012. dec. 9. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden ovum fiúra esik
2012. dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy az ovud fiúra esik? Az, hogy fiú vagy lány, nem az ovulációtól függ, hanem, hogy előtte vagy utána vagytok-e együtt. Vagy te valami misztikus naptárt nézel?
2012. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig úgy esik a pém, elötte két nappal is hogy az fiút ír ciklus.hu és pékor is
2012. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, engem mindíg a 10. ciklusnap körül néz, és utánn ovulációs tesztet használok!
2012. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel pékor a legnagyobb az esély fiúra...mindenkinek kék olyankor a ciklus.hu
2012. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!