Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem veszik ki az intimitás...

Nem veszik ki az intimitás amikor családot terveztek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, de nekem annyira ridegnek tűnik ez sok kérdés, hogy jókor voltunk együtt?, meg mindenféle praktiták a babához... Nem válik gépiessé a szex ettől? Nekem a hátamon felállna a szőr attól, hogy ma vagyok termékeny, akkor ma szexelünk!... Amikor olvasom a krédéeket, nekem úgy tűnik csak a babáról van szó, és a szexről nem... :( Van akinek ettől gépiessé vált a dolog, és akinek nem az hogy csinálta?
2009. aug. 20. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy te még családalapítás előtt állsz. Ha szerencséd lesz, egyből összejön, amikor szeretnéd. De ha ahhoz a réteghez fogsz tartozni, akiknek hónapokig, évekig nem jön össze, akkor fogod csak iagzán meérteni ezt (reméljük nem kerül rá sor). És amikor már bármit megadnál azért, hogy babád lehessen, nem azon kezdesz el filózni, hogy gépies-e, elég intim-e az együttlét, hanem a megfelelő napokon együtt kell lenni! és reménykedsz, hogy talán majd most.

Valóban kevésbé romantikus "időpontra" szexelni, de akkor nem az számít.

2009. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem!sőt 2évig próbálkoztunk.vannak rosszabb napok de többségében humorral és pajkossággal lehet "kezelni".ha két ember szereti egymást és az a legnagyobb vágyuk hogy beteljesedjen a szerelmük egy babával akkor az nem lehet gépies.
2009. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem! sőőőt... nekünk sokkal nagyobb hévet ad. Igazi szerelembébire hajtunk. ;)
2009. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hangulat kérdése.

Mi tudtuk így is élvezetesre és romantikusra alakítani az együttléteket, vagy tetszés szerint vadabbra.

Az volt a jó benne, hogy terveztük, tudtam, készültem és ettől izgalmasabb lett.

2009. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!