Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik most babát...

Ketteske kérdése:

Lányok, akik most babát terveztek, oltattok?

Figyelt kérdés
Most hogy még nem vagyok terhes, lehet be kellene oltatnom magam, és akkor terhesen nem izgulnék, hogy elkapom-e az influenzát, vagy sem. Meg terhesen nagyobb dilemma is lenne ez az egész. Szerintetek?
2009. dec. 2. 11:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen, én tegnap kaptam meg
2009. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%

bocsi, most tuti lepontozol a béka feneke alá, de engem már lassan idegesít ez a kérdés... már egy hete naponta vagy 5ször olvasom...

én nem téged szeretnélek bántani, de sztem ha ki akarod irni ezt a kérdést, kb 100 ilyen jön elő, gondolom abból is tudsz következtetést levonni, vagy nem???

remélem nem haragszol rám...

2009. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
nem oltatok
2009. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egyáltalán nem haragszom, hisz nem volt bántó a válaszod. Amikor kiírtam a kérdést-érdekes módon-nem jött fel olyan kérdés, és válasz, ami kielégítő lett volna. Ráadásul az orvosok hozzáállása is hétről-hétre változik, ezért a mi véleményünk sincs bebetonozva. Én pl.oltás ellenes voltam, és a nődokim is, de most megváltozott a véleménye, ezért bizonytalanodtam el. A dokim egyébként homeopata orvos, teljesen gyógyszer ellenes, mégis oltás párti lett. Ezért a nagy dilemma....
2009. dec. 2. 11:58
 5/25 anonim ***** válasza:
Ém azért oltattam most, míg nincs baba, mert terhesen nem biztos, hogy annyira mernék.
2009. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
"Én"-:)
2009. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem kockáztatok, hogy elvetéljek a legyengített vakcina miatt, mert lehet, hogy már úton van, csak még nem tesztelhetek...

De egyébként sem adatnám be magamnak.

Ha erős az immunrendszered (magzatvédő vitaminokkal az lehet) akkor ugyse kapod el.

2009. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem oltatom be magam!

Épp most is beteg vagyok de csak sima "taknyos",és ez is csak 1 évben 1x fordul velem elő!

Aki fél és betegesnek érzi magát oltasson,aki meg nem az ne!

2009. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Én pontosan azért adattam be magamnak, mert tervezzük a tesót, és a nőgyógyászom is javasolta a pici miatt.
2009. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
6%
mi tervezzük a babát, és pont ma döntöttem el,h felveszem az oltást.Egyébként pont azok vannak jobban veszélyben,akiknek "erős" az immunrendszere, és egyébként nem nagyon szokott beteg lenni( kedves válaszoló, olvass utánna nyugodta..)
2009. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!