Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom szteroidos cuccokat...

Párom szteroidos cuccokat szedett gyúráshoz! Ha esetleg teherbe estem lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Mivel PCO-s vagyok és évente csak 3-4 alkalommal van vérzésem nem is gondoltam rá hogy spontán teherbe eshetek mivel van egy 3éves kislányom aki inszeminációval lett 2,5évnyi sikertelen próbálkozás után!!!Most viszont valahogy nem hagy nyugodni a dolog hogy mi van ha esetleg még is!!!!Álltalában azért szoktunk védekezni,de most valahogy elmaradt!!!! :( Egy kicsit aggódom!!!!
2012. dec. 10. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,viszont ezek a szarok, nagyban rontják a megtermékenyítő képességét.
2012. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
A párod jó úton van az impotencia felé, neked meg a kezeletlen PCO és IR fog tökéletes utat biztosítani a cukorbetegséghez. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy mennyire is éltek tudatosan, és gondoljátok át, hogy a kislányotok egészséges szülőket érdemel, nem két figyelmetlen, saját hibájából megbetegedőt! (Mondom ezt úgy, hogy magam is benne vagyok, nem ítélkezem, de nem kedvelem azokat, akik homokba dugják a fejüket problémamegoldás helyett.)
2012. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem dugom homokba a fejem,de már annyi orvosnál jártam maszeknál is és senki nem lépett semmit a pco-ra,mert a véreredményeim is jók eddig. Még egy lh fshra szükségem lesz de ahhoz vérzés is szükséges....szóval nálam többet szerintem senki nem járt orvosnál!!!!Szóval csak uh alapján látnak pcot!Se kövér nem vagyok se szőrös szóval mindenki rácsodálkozik a pcora
2012. dec. 10. 15:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy én többet jártam, tuti, hogy nem jók a hormonjaid. A pcos-ok fele kimondottan vékony. Keresd fel a mensmentist.
2012. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha én nem beszéltem 7 orvossal, akkor egyel sem. Nem tudok mást mondani neked, mint, hogy menned kell tovább, mert attól, hogy néhány orvos azt mondja, nem tud mit tenni, még nem menstruálsz. És ezt te is tudod, hogy nem normális dolog. Nekem is a MensMentis-ben segítettek. A szteroidos cuccokat pedig jobb lerakni. De ezt szerintem te is tudod.
2012. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szteroidos cuccot abba is hagyta a párom mert még is csak úgy döntött hogy jobb nélküle!!!!!De mi van ha közben még is teherbe estem!Tudom kevés rá az esély de ha mégis??????Amúgy köszi a tanácsot!!!!Utánna nézek a dolonak,de gondolom ez is Pesten van én meg 180km-re lakom Pesttől!!! :(
2012. dec. 10. 20:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. A volt férjem meg két kolléga is nyomta a szteroidos cuccokat rendesen. Aztán most mindkét kolléga ikreket csinált. Nem biztos, hogy van összefüggés, de azért elég érdekes egybeesés.
2012. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hűha.....2 egyszerre!!!De nem lett a babáknak bajuk ugy????
2012. dec. 10. 22:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egyik kolléga babái már 6 hónaposak, szép, egészséges gyerekek. A másik nő még nem szült, de elvileg ott is minden rendben van eddig.
2012. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. dec. 11. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!