Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szedett már barátcserje...

Aki szedett már barátcserje kapszulát bevált neki? Pontosan mire jó? Mikortól kell elkezdeni szedni a ciklusba? Segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! En mar masfel honapja szedek egy multivitamint, amiben van baratcserje is. Sok jot hallottam rola. Beallitja a hormonhaztartast es igy a ciklust is. En nekem az addigi 12-dik napi peteeresemet kitolta a 15-dik 16-dik napra es mult honapban a ciklusom 28 napos volt. Eszrevettem, hogy a hogorbem szebb lett, a hom jobban felugrik peteeres utan....ja, es a a menses elotti gorcseim eltuntek. Szoval, szerintem megeri szedni!:-) Sok sikert!!
2009. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, azt elfelejtettem irni, hogy a ciklus barmelyik napjan elkezdheted szedni!
2009. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj,hogy belekérdezek:megirnád a multivitamin nevét meg hogy mennyibe kerül?Előre is köszönöm!:)

2009. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Elso vagyok...en kulfoldon elek es a multivitamin neve Fertilaid for women (es van ferfiaknak is: Fertilaid for men) www.fertilaid.com cimen elerheted. Kulfoldre is szallitanak, de nem tudom, hogy mennyiert. Amugy kb. 28 dollar egy havi adag, ami tudom nem olcso, de nagyon sok jot hallani rola! Van benne folsav meg baratcserje is es mas vitaminok. Sok sikert!!:-)
2009. aug. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm,hogy megirtad!Majd utánanézek,mert van nálunk egy természetgyógyász bolt és ott nagyon rendes az eladó,mindent beszerez,amire szükségem van!Majd beszélek vele!

Neked nagyon jó egészséget kivánok!:)

2009. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!