Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmegyek az orvoshoz, hogy...

Ha elmegyek az orvoshoz, hogy 8 hónapja nem jön össze a kistesó, akkor mi lesz az első lépés?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg csinál egy uh-t, kér egy 3. és 21. napi hormonsort és elküldi a párod spermiogrammra.
2012. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy hazaküld, hogy menj vissza 4 hónap múlva.
2012. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom,mert a kisfiam is 9 hónap alatt sikerült,és akkor is mintha azt mondta volna,hogy egy év alatt nem nagyon vizsgálónak. Nagyon félek,hogy valami baj lehet,bár már kétszer voltam terhes,de attól még lehet baj. Annyit tudok,hogy hátrahajló a méhszájam,és úgy tudom,hogy úgy egy kicsit nehezebb teherbe esni. Vagy csak szimplán megint nehezen sikerül. Az első 7 hónap ,a második 9 hónap.
2012. dec. 11. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nézd, elhiszem, hogy nehéz, mert mi 6 évet vártunk az első, és valószínűleg egyetlen gyerekünkre. De légy egy kicsit türelmes, mert azért a kivizsgálások sem kellemesek. Még néhány hónap biztos belefér. Ha már kétszer sikerült, biztos fog most is.
2012. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!