Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttléttől számított 4...

Az együttléttől számított 4 napra szerintetek ezek lehetnek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, ha hülyeséget kérdezek.. nem vagyok jártas ebben a témában.

Szombat éjjel lefeküdtem egy fiúval, nem védekeztünk, de nem ment el, csak állítása szerint közel volt hozzá és nem kell féljek. Az aktust követő 36 órában bevettem az Escapelle-t is.

Nayon fáradékony lettem, a hangulatom nyugodt, nem mérgelődöm fel hirtelen dolgokon, ahogy általában szoktam. Nagyon keveset ettem eddig, de most bármit meglátok, mindent megkívánok; a gumicukortól, a csokin át a káposztaléig... hihetetlen, mennyit eszem. Kenyeret hónapok óta nem ettem a fogyókúra miatt, most azt is kétpofára zabálom. Ez ugye csak a 72 órás tabletta mellékhatása? Nagyon kevés az esélye, hogy ezek a terhesség jelei legyenek, igaz? 18/L



2012. dec. 12. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van ez az eseményutáni mellékhatása, felbolygatja a hormonokat.

Nagyon-nagyon minimális az esélye annak hogy terhes legyél, ráadásul 4 nappal utána még nem vehetsz észre semmit.

2012. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség jele semmiképpen nem lehet, legalábbis nem a 4 nappal ezelőtti aktusból. Ha teherbe is estél volna, akkor is még a megtermékenyített petesejt valahol "útközben" lenne a méhed felé, ilyenkor pedig nincsenek tünetek, azok csak a beágyazódás után vannak, az meg kb. 8-10 nap minimum. :) Mivel a barátod nem ment el és ráadásul még esemény utánit is vettél be, így a terhesség esélye igen valószínűtlen. Az, hogy most ilyen "tüneteid" vannak inkább pszichés dolog, ha félsz a terhességtől az simán kiválthatja. De lehet más is. Az elme igen sok furcsaságra képes. :D Szóval nyugodjál meg, ha eddig rendesen védekeztél, akkor a 4 nappal ezelőtti aktusból igen-igen csekély esélye van, hogy terhes legyél!!! :)
2012. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindkét választ! Megnyugodtam :)

Remélem ez a nagy étvágyam is lelohad hamarosan :(

2012. dec. 12. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

4 nappal együttlét után kizárt a terhességi tünet, az esemény utáni tabletta pedig jó eséllyel megvédett (nem 100% egyik sem, de én most elenyészően kevésre tenném a terhesség esélyét nálad, mivel nem is ment el telibe).


Baráti jótanács: soha ilyen butaságot ne higyj el egy srácnak, hogy "ő majd vigyáz", több okból sem. Az előváladék tartalmazhat spermiumokat, és ha teherbeesel elsősorban te szívod meg, nem a srác. Másodsorban pedig az "óvatosság" nem véd meg a nemi betegségektől (ezek egy része a férfiakon nem okoz tüneteket, nem is tud róla, hogy hordozza), és megint csak te szívod meg!

Tehát, ha jót akarsz magadnak, akkor ne más vigyázzon rád, hanem TE vigyázz magadra és ragaszkodj az óvszerhez!

2012. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Én nem haragszom, hogy hülyeséget kérdeztél, haragudj magadra a tudatlanságod miatt. Terhességi tünetek ilyen korán nem jelentkeznek. Még esemény utánit is vettél be, amitől megzavartad a hormonjaidat, ami kiválthatja a leírtakat. Plusz még az is hozzátartozhat, hogy a fogyókúra miatt kívánja a szervezeted az ételt.
2012. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!