Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kilyukadhatott a gumi? Valaki...

Kilyukadhatott a gumi? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Párommal tegnap együtt voltunk, gumival védekeztünk. Pár órára mentem el fürdeni és akkor láttam, hogy valami fehéres "anyag" rá van száradva a bugyimra. Lehetett ondó? Nem láttuk, hogy lenne lyuk a gumin. Lehetséges, hogy nem vettük észre, hogy kilyukadt a gumi?
2012. dec. 13. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem észrevettétek volna. Azért nem ártott volna ellenőrizni a gumit használat után. Érdemes feltölteni vízzel aktus után. Hogyan ellenőriztétek?

Ha semmiképp nem tartanád meg a babát, akkor egy 72 órás tabit válts ki

2012. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nunilé volt. Bocsi, ezt másképp nem tudom megfogalmazni. Ha a gumi kiszakad, szerintem ezt észevettétek volna, mert elég látványos egy kilyukadt gumi, szóval nem lehet nem észrevenni.
2012. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az csak a "kenőanyag" volt, ami van izgalmi állapotban, aktus közben és után is. Észre kellett volna venni levételnél, ha hiányzik a gumiból az anyag! Máskor azért nézzétek meg utána.

A (rosszabbakat nem tudom, de) a jobb minőségű gumi, ha kilyukad, akkor el is hasad! Nem csak egy kis lyuk lesz rajta, hanem kihasad, szóval észre lehet venni.

2012. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Párom mindig le ellenőrzi! Azt mondta, hogy nem szakadt ki! Csak azért kérdeztem, mert egyik barátnőm úgy lett terhes, hogy "nem vették észre", hogy kiszakadt a gumi.Valahol olvastam is, hogy lehet rajta olyan kicsi "lyuk", hogy nem lehet észre venni. De, akkor megnyugodtam a válaszok alapján!
2012. dec. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!