Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A macska tényleg okozhat...

A macska tényleg okozhat meddőséget?

Figyelt kérdés
Néha beviszem a szobámba a cicámat. Már ennyi is baj?
2009. aug. 21. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, mert ha úgy lenne, akk már kb. kihalt volna az emberiség, hiszen majdnem minden 2. ember tart macskát manapság.
2009. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Simizd meg, adj neki tejet.

Szeretem a cicákat.

Dehogy okoz meddőséget.

2009. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát tej nam valami egészséges a macskának :D de szerintem nyugodtan tartsd. Nem is értem ha valaki a gyerek miatt kidobja az állatait. Ha terhes leszel akkor kérj vizsgálatot ilyen ügyben, mert ha kiskorodban nem voltál nagyon állatok között akkor elkaphatsz egy betegséget ami kiskorban nem veszélyes de terhesként igen.
2009. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Sokan mondják, hogy azért okoz a macska meddőséget, mert tele lesz utána szőrrel a lakás és a leghihetetlenebb m,ódon, de feljuthat szőr a hüvelyeden keresztül a méhedbe, onnan pedig a petefészekbe, ahol galibát csinál, és ezért lesz az illető meddő.


Én ezzel csak azért nem értek egyet, mert a gravitáció egy kis szőrszálra is vonatkozik, és ha még valahogy be is kerül a méhedbe, onnan lefele vándorol, hiszen tudomásom szerint időszakonként a petefészek is termel váladékot, és ennek segítségével kiürül.


Szóval szerintem nem lesz gond.

2009. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Micsoda baromságok? meddőség macsekszőrtől? akkor kutyaszőrtől is! meg minden nyavalyától! a macska nem okoz meddőséget. de aki terhes lesz, annak nem szabad pucolni a macskakakit, mert attól fertőzést kaphat, attól is csak akkor, ha ezen a fertőzésen még nem esett át. egyébként doki első kérdései közt ott van, max.kapsz egy oltást, nehogy elkapd.nahát
2009. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt azért írtam le, mert hallottam, viszont utána olvashattad, hogy nem értek vele egyet, magyarul én is hülyeségnek tartom! Nem tudom minek kellett emiatt lepontozni. :S
2009. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

TOXOPLAZMÓZIS

www.google.hu

2009. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A toxot ne keverjük már össze a hülye tévhitekkel!

Dehogy leszel meddő..nagyanyám is ezt szajkózta addig,amíg meg nem született a 10 hós dédunokája:)Azóta nem mondja:)

2009. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Ugyan dehogy leszel meddő a cicától :):) Nyugodtan tarts cicát a szobában :) Igaza volt annak aki azt írta van olyan betegség, amely gyermekkorban nem veszélyes, de terhesen igen. Ez egy egyszerű vizsgálat, 99%, hogy már átestél rajta, semmi baj. Nade a toxo sem meddőséget okoz, szóval ez iszonyatosan nagy butaság, nem kell félned :)
2009. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!