Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhességi tesztem...

Lehet a terhességi tesztem negatív?

Figyelt kérdés
November 30.-án voltam nőgyógyásznál akkor volt 19mm-es érett tüszőm,és mivel a ciklusaim 28 naposak épp akkor voltam a 14.napon, csináltam egy ovu tesztet és az is pozitív lett. Tegnap kellett volna megjönnie,ma járok a 29.napon és még semmi.Nem bírtam ki és reggel terhességi teszteltem,ami negatív lett.(Gabriel-25 érzékenység) Három nappal ezelőtt elkezdtek feszülni a melleim,de mára már enyhültek,így szokott lenni menstruáció előtt is. Lehetek ezek ellenére még terhes??? Teszteljek később? Nagyon reménykedek.

2012. dec. 15. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még 19 mm-en nem biztos,hogy megreped! Lehet,hogy csúszott az ovud egy-két napot! Akkor még belefér a késés! Ettől függetlenül lehet baba!
2012. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reménykedek,hogy megrepedt a doki szerint illő lenne :-) Kiderül hamarosan,de sok helyen olvastam, hogy negatívat teszteltek sokáig és mégis baba volt a dologban. Nagyon bizakodok...
2012. dec. 15. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze!

Csak én pont most voltam uh-on, ahol látta dokim,hogy 20 mm-es a tüsző és mondta,hogy kb. 1-2 nap múlva fog megrepedni, mert 21-22 mm-esen "szoktak"!

2012. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is csúszhatott a tüszőrepedés. Plusz a 25-ös lehet, hogy még nem mutatja, nem elég érzékeny. Matematikailag lehetsz terhes, persze, attól függ, mikor voltatok együtt!
2012. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ovuláció alatt végig együtt voltunk.Megjött már délután,nem tagadom,h zokogtam és nem örömömben.Miért van az,h másnak rögtön összejön?!!Legközelebb 13.napon megyek vissza vagyis 28.án.Vagy hamarabb kellene?Szerintetek kérjek tüszőrepesztőt,ha lesz érett tüszőm?Mivel naponta 1-2mmt nő a tüsző és az uh utáni napon repedt ha repedt,addigra lehetett 20-21mm.Nagyon elvagyok keseredve!:-(
2012. dec. 15. 16:54
 6/6 csibe07 válasza:
Mi anno a párommal , nagyon sokat jártunk orvoshoz,hogy legyen baba. És mikor nagy nehezen teherbe estem a terhességem 4 hetében sem mutatta ki az állapotom. Amit az ultrahang kapásból kimutatott.Egyszóval, én azóta inkább megyek az orvoshoz :)
2012. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!