Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. inszem után nem jött meg...

4. inszem után nem jött meg de a teszt negatív!?

Figyelt kérdés

[link]


Hőm alapján tegnap azt hittem ma megjön mert tegnap esett 0,2-t.

Tegnap volt 14 napja, hogy megkaptam a repesztőt, ezért tegnap meg kellett volna jöjjön. Mindig 14 napra pontosan jön. De úgy voltam vele, hogy egy nappal később tehát ma, mert ma van a nemvárt napja ha nem nézem a szurit.

Reggel csak megmértem a hőt, és a tegnapihoz képest nem esett hanem emelkedett.

Csináltajm egy tesztet 25-ös, és negativ.


Nem értem, és aggódom.


(rossz helyre huzta be a vonalat, 13. nap repesztettünk és 14.en volt az inszem.

27 naposak a ciklusaim.


Semmi tünetem nincs. 3 napja azt hittem meg fog jönni, derékleszakadás és hasfájás volt, de elmúlt. Cici nem fáj.


Mi lehet ez??



2012. dec. 19. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kapsz progeszteron pótlást mert az inszem után adnak és az bekavarhat a ciklusba.
2012. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, most nem kaptam, de mikor kaptam sem zavart be sose. Mindig időben megjött ha volt progi pótlás ha nem.
2012. dec. 19. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni, ha nega a teszt, nem vagy terhes.
2012. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg meg fog jönni. Egyébként ha kaptál volna progipótlást attól csúszhatna akkor is ha eddig nem tette. Nekem 6 alkalomból 4nél simán megjött időre, egyszer terhes voltam, a 6.nál meg nem jött meg miatta.

Bátyáméknál volt olyan, hogy nem jött meg, és nega volt a teszt. 1 hónap múlva derült ki, hogy elhalt a terhessége 4 hetesen, de nem ürült ki.

2012. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még azóta sem jött meg. Ma voltam uh-on, persze semmit nem láttunk. Ha nem jön meg 27.éig vissza kell mennem és csinálnak terhességi próbát és megint ultrahangot.
2012. dec. 21. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltak ma vérvételt nem is értem.
2012. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem tudom.

de ha a vérből látszana akkor a teszt is kimutatná mert a mesni után már sztem kellene legyen 25 hcg a pisiben szal a teszt mutatná nem?

2012. dec. 21. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!