Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki így vagy ehez...

Járt már valaki így vagy ehez hasonlóan? Légyszí olvassátok el!

Figyelt kérdés

Ma esedékes a menstruációm,tegnap csináltam két tesztet,egy maria romedet és egy x-epilt de full negatívak lettek!Éjszaka úgy elkezdett görcsölni,hogy a mindjárt megjönn érzést meg ezerszerezte,már éreztem,hogy megvan és semmi! Általában napra pontosan jönn meg 31 napra,de még semmi! Járt már valaki így,ahogy én és nem jött meg neki?

Köszönöm válaszotokat!


2012. dec. 19. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem a lábam fáj,vagyis szokott fájni,nekem is negatív lett előtte,aztán mikor második nap se jött meg csináltam egy digitálisat....az eredmény épp most ebédel rajtam :-) kalappal
2012. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia! Amikor a kisfiammal terhes lettem,nekem is pontosan mindig 28 napra jött meg a mensim. Azóta ez már kicsit megváltozott,de az mellékes...:) Szóval azt a hónapot is úgy fogtam fel,hogy na ez sem sikerült. Olyannyira pontos volt,hogy mindig hajnal 4-5 között jött meg. Reggel felkeltem 8-kor,mensi még sehol. Már akkor megfordult a fejembe,hogy esetleg terhes lehetek. Elmentem dolgozni,de útközbe vettem egy tesztet. Este még nem csináltam meg,lefeküdtem aludni. Hajnalba arra keltem fel,hogy iszonyúan görcsöl a hasam,de annyira,hogy alig mertem felállni,mert azt gondoltam,hogy ki fog belőlem zúdulni. Elmentem a wc-re,törlés után alig mertem ránézni a wc papírra,mert mondom biztos tiszta vér lesz (bocsi,ha undorító vagyok,de ez van :)),és semmi. Vissza feküdtem aludni,de nagyon görcsölt a hasam,nem úgy mint mielőtt megjön,hanem ügy,mint amikor már meg van..Többször felkeltem éjszaka. Reggel felkeltem,még nem csináltam meg.Másnap reggel,ekkor már a 30. napon voltam, megcsináltam a tesztet. Ránéztem,amikor végigment rajta a rózsaszín,látom semmi. Vártam 2 percet,de csak egy csík. Bementem a szobába a férjemhez,kérdi mizu? mondom semmi,negatív,de már mondom idegesít,hogy akkor mitől késik, Eltelt vagy 5 perc,kimentem,na mondom kidobom. Ránéztem,és szóltam a páromnak,hogy jöjjön már,hogy jól látom-e? És akkor már igaz halványan,de ott volt a második csík is. Szóval akkor sokkal jobban görcsöltem,mint máskor,és előtte is minden ugyan olyan volt. Egy kicsit várj,látod nálam két nap késés után is alig látszott valami. Majd írd meg az eredményt. Minden jót. Szia!
2012. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok!megírom!egy picit barnázgatok,de már görcsolni nem annyira görcsölök,de sehol semmi!Megírom majd mi lett a vége!!:-)
2012. dec. 19. 20:34
 4/9 Mara Acoma ***** válasza:

Szia! Nálam is ez a helyzet. Ma kellett volna megjönnie, arra keltem hogy tuti megvan már, mert akkor nem szoktam tudni aludni. Már két napja érzem a mensi előtti derékfájást, de még semmi. Most csináltam a tesztet, de negatív, a digitálist majd csak hétvégén használom fel, ha nem jön meg addig.

Szurkolok nektek :) Reméljük egy szép pozi teszt megy a fa alá :)

2012. dec. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még mindíg semmi! A derekam az most kivételesen nem fáj!Folyamatosan azt érzem,h most megjött de semmi!Én is szurkolok neked kedves utolsó,majd írd meg mi lett az eredmény nálatok is:-)
2012. dec. 20. 13:54
 6/9 Mara Acoma ***** válasza:
Nem tudom mi lesz... Már most rendesen fáj a derekam, szerintem estére megjön. De azért köszi a szurkolást :)
2012. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Majd azért írj mindenképp! Tesztelni nem akarok,mamjd csak hétvégén ha addig sem lesz semmi!A melleim fájnak nagyon!
2012. dec. 20. 15:55
 8/9 Mara Acoma ***** válasza:
Írok :) Még semmi eddig :) De már nem sok esélyt látok.
2012. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
van valami valtoza?
2012. dec. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!