Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam nögyogyásznál meg...

Voltam nögyogyásznál meg állapitotta hogy nincs pete érésem! Irt fel gyogyszert! Milyen esélyeim vannak hogy lehet még gyerekem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!énnekem márciusban derült ki,hogy nincs peteérésem,énis gyógyszert kaptam.clostilbegitet.az első hónapban csak beállt a mensim24naposra.a második csapat után teherbe estem,most vagyok 7 hetes,úgyhogy ne add fell,ja és nekem közben a hormonvizsgálat is megvolt,ha most nemsikerült volna mennem kellet volna méhátjárhatóságira.ugyhogy hajrá.
2008. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már!Semmi baj,Hidd el, nagyon sok mindenki jár ebben a cipőben.Többek között én is.Írt fel gyógyszert nekem is és már van peteérésem:-)
2008. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az elsö válaszolonak üzenem hogy én is ugyan azt a gyogyszert kaptam!amugy mindenkine köszönöm a válaszokat most azért kicsit megnyugodtam!köszi
2008. máj. 29. 06:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs! A Closty szépen rendbe fog hozni,nekem a második hónapban már sikerült is a babó. :)

Amugy nekem nem hogy peteérésem nem volt, de mind a két petefészkem működése leállt , az orvosok már meddőségről beszéltek, és petesejt donációrol.

Legfontosobb hogy lelkiekben is jó legyél, és meg kell próbálni nem kombinálni, csak szeretni és elfeledni minden mást.

2008. máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!