Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 vonalas terhessegi tesztnel...

2 vonalas terhessegi tesztnel a masodik csik is ott van de nagyon halvany! Pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés
A csik amely jelezne hogy a teszt pozitiv, megjelent de olyan halvany hogy alig latni. Sokkal halvanyabb mint a mellette levo csik.. Teszt pozitiv szerintetek? Teszter neve: Firstresponse. Elofordult itt valakivel ugyanez a teszttel es mi lett a vegeredmeny?
2012. dec. 22. 21:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Holnap megint megismetelem a tesztet es megirom nektek az eredmenyt. A napokban kellett volna megjonnie de semmi mensis tunetem nincs. A mellem viszont be van duzzadva es kisse eres. Koszi a valaszokat!
2012. dec. 23. 17:51
 12/22 anonim ***** válasza:
Várom az eredményt. Drukkolok!
2012. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok a szép (az nem kifejezés) Karácsonyi ajándékért!!!!:)
2012. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nincs tüneted, az nem jelent semmit, attól még ugyanúgy lehetsz terhes! Ha nagyon nem bírod, ma még gyorsan vehetsz érzékenyebb tesztet! Nem akarlak lelombozni, de én jártam már úgy, hogy nagyon halvány csíkom volt, és nem voltam terhes, tehát halvány csík is csík sajnos nem mindig helytálló. Sajnos van téves pozitív :( Nem elkeseríteni akarlak, csak inkább készülj fel erre is. Szorítok, amíg nem jön meg, van remény!
2012. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam a tesztet reggel. Az a halvanyocska csik most ott sem volt... Ugyanazt a tesztet hasznaltam First Response mert ketto volt a csomagban.. A mensim meg mindig sehol, pedig mar 2 nappal tul vagyok a varhato mensim idopontjan! Soha eletemben nem kesett a mensim! Ugy gondolom varok megint 2 napot es veszek egy masfajta tesztet... Koszi hogy drukkoltok, megirom az eredmenyt!
2012. dec. 24. 12:07
 16/22 anonim ***** válasza:
Várom!:)
2012. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Na, csináltál új tesztet?
2012. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem voltam terhes akkor mikor kerdeztem a tesztrol... Viszont most orommel mondhatom, hogy e honapban teherbe estem, es 2 gyonyoru pozitiv eredmenyem is volt a napokban! Koszonom annak aki drukkolt! Sziasztok
2013. jan. 27. 14:48
 19/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!:) Sok boldogságot!
2013. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2013. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!