Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 vonalas terhessegi tesztnel...

2 vonalas terhessegi tesztnel a masodik csik is ott van de nagyon halvany! Pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés
A csik amely jelezne hogy a teszt pozitiv, megjelent de olyan halvany hogy alig latni. Sokkal halvanyabb mint a mellette levo csik.. Teszt pozitiv szerintetek? Teszter neve: Firstresponse. Elofordult itt valakivel ugyanez a teszttel es mi lett a vegeredmeny?
2012. dec. 22. 21:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sziasztok!!én is így vagyok.nekem ma kellett vola megjönnie de duán egy nagyon nagyon halovány második csíkot teszteltem,jönn a kistesó vajon??nagyon szeretnenk.remélem neked baba lett!!
2016. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
En is ugyan ebben a cipoben jarok 3 napja kesik ma reggel teszteltem es nagyon halvanyan latszodik a masik csik viszont megjonne erzesem van en is csak bizakodom neked pedig drukkolok
2017. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!