Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves lány vagyok! A barátom...

17 éves lány vagyok! A barátommal lassan 2 éve vaggyunk együtt és mind a ketten már tervvezzük hogy mikor legyen egy kisbabánk! Tudom ez még nagyon korai föleg hogy ott a suli meg minden! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton abba belegondolok ha lenne a barátomtöl egy kis csöpség! vagy lehet megbolondultam hogy ilyen fiatalon babára gondolok? irjatok kérlek!
2010. máj. 16. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez az egészséges. De suli után még érdemes lenne elmenni egy évet dolgozni, és csak utána baba, mert akkor majd kaptok GYESt
2010. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még hozzá, ráértek.17 évesen még az ember maga is gyerek, ahhoz, hogy gyereket nevelj, kell élettapasztalat.Ráadásul az ilyen első nagy szerelmek többnyire nem szoktak sokáig tartani.Ha szülnél egy gyereket, az elején sokat sírna, nem jutna magadra meg a barátodra időd, és barátod lehet egyszer csak aztz mondaná, hogy ő még élni akar, és lelépne.Persze vannak csodák is, hogy valaki ennyi idősen vállal gyereket, és együtt maradnak, de ez ritka.Arról nem beszélve, hogy semmi egzisztenciátok nincs, és gondolom nem a család nyakán akartok élősködni.Én 210 évesen mentem először férjhez, akkor már beszéltünk gyerekről, de én nem akartam még, és milyen szerencse, mert el is váltunk két év múlva.Aztán 31 évesen mentem újra férjhez, most 32 vagyok, és van egy nyolc hónapos kisfiam.Most már érettnek érzem magam egy gyerekhez.Én a helyedben várnék még pár évet.
2010. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
második vagyok, nem 210 , hanem 21 évesen.bocs
2010. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiatal vagy még egy babához.Ha végeztél a sulival szerintem mindent bele,de csak a baba miatt otthagyni butaság lenne.Mire kijárod a sulit lehethogy máshogy fogod gondolni a dolgokat.Az is lehet hogy megbánnád...Most inkább élvezd hogy csak ketten vagytok,menjetek szórakozni...Ha lesz babátok sehová nem tudtok menni nélküle,ha csak nem adjátok "kölcsön" valakinek addig...Élvezd hogy szabad vagy,aztán majd ha vége a sulinak,akkor gondolkodj el a baba projekten.
2010. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazad van télleg nagyon fiatal vagyok még! nem fogok semmi hülyeséget csinálni addig mig suliba járok meg... csak jo ilyenekbe belegondolni hogy mivvan ha lenne egy kibabánk, meg a barátom is mindig erröl beszél! barátom 18 éves kinn Bécsbe dolgozik és nagyon jol keres! pénzzel nem lenne semmi gond! bár nem szeretnék a nyakán logni és mindig kérni pénzt, nem vagyok olyan! csak erröl a témárol olyasn jo beszélni vele hogy mindig belegondolok mivvan ha... de még várok
2010. máj. 16. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
kezdetnek elég, ha vesztek egy kiskutyát...tényleg!!!!tapasztalat...jó kis előtréning...le kell vinni, gondoskodni kell róla, este felkel, mert simire vágyik...persze nem egy baba, de most mindenképpen jobb/egy jó megoldás ...lehet közösen sétáltatni....
2010. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
márciusba vett a barátom egy kiskutyát most még csak 3 hónapos együtt gondoskoddunk rola! nincs vele semmi gond nagyon szeretjük!:)
2010. máj. 16. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:

A szerelem és a hormonok íratják ezt veled. Biztosan nem vagy kész rá,hidd el nekem.


Egy kutyus és egy baba közt hatalmas különbség van.

A kutyust otthagyhatod a sarokban, egy idő múlva eljátszik,mert megszokja. Egy baba iszonyú sok türelem,idő,aggódás,fáradtság (ha kisbabád van, felejtsd el,hogy átalszod az éjszakákat az ő kb 6-8 éves koráig,és utána sem nagyon). 17évesen egészen biztsoan nem vagy készen arra,hogy életet adj egy babának.TAnulj, utazz, bulizz, éld az életed,és csak azután vállalj ekkora nagy felelősséget.

Gondold át,hogy kész vagy-e a fiatalságodat feláldozni, csak mert a babák édesek,és jószagúak.


N/31 (egy 11 hónapos kisfiú anyukája)

2010. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Lett azóta baba?
2014. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Engem is érdekelne,hogy lett-e? 😊
2021. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!