Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 49-ik napján tartok,...

Ciklusom 49-ik napján tartok, általában 33 napra szokott megjönni, de mivel késett, csináltunk reggel egy tesztet, ami egyértelmű pozitív lett! Hány hetes terhes vagyok most?

Figyelt kérdés

2 hetet késett! Most hány hetes terhes lehetek? Én úgy számoltam, hogy 6 hetes, jól gondolom? Egyébként nagyon boldog vagyok, nagyon vártam már a 2 csíkot!:))

Köszönöm és Boldog Új Évet mindenkinek!


2012. dec. 31. 10:39
1 2
 11/14 kabymaci ***** válasza:

szia először is gratula :) én november 15.ére nem vártam nem is jött meg én is nemrég tesztetltem pozitivat :)

[link]

Én ezt szoktam nézni :) Vannak már tüneteid?

2013. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!


Igen,vannak tünetek:mellfeszülés,fájás,rájuk se birok feküdni,bizonyos ételek megkívánása,majd másnap ugyanezek megutálása,nem kívánom a kávét(pedig kávéfüggő voltam),izzadás,fáradékonyság

Kb ennyi.

Neked?

2013. jan. 3. 11:25
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja és kedves utolsó,neked is hatalmas gratula!!Most hogy vagy?
2013. jan. 3. 11:26
 14/14 kabymaci ***** válasza:
Nekem is ezek a tüneteim de már nem bírok ülni se :S éjszaka többször is felkelek ma vagyok 7 hetes.Semmi kaját nem kívánok csak édességet mér fogytam 3 kg.Én Miskolci vagyok te ?
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!