Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet, , jól, , viselni...

Hogy lehet, , jól, , viselni ezeket a megjegyzéseket:majd lesz nektek is, majd, ha nem is számítotok rá. , stb?

Figyelt kérdés
Rühellek már bárkivel is beszélni, mert, ha nem is akarok már róla beszélni mindig feljön a baba téma!! 10 hónapja nem sikerül. Belefáradtam az állandó szekálásba. Kozmetikus vagyok, naponta többekkel ,,meg kell,,beszélnem a témát. Mit illik ilyenkor mondani, hogy leszálljanak rólam?
2009. aug. 26. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonló cipőben jártunk. Én elintéztem annyival, hogy majd jön a baba, ha akar. Vagy még várunk egy kicsit. Még szeretnénk kettesben maradni. Hamarosan stb.

Nekünk a 10. hónapban sikerült.

2009. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nehéz ezeket "jól " lereagálni.

Mi 6 hónapja próbálkozunk, én azt szoktam rá mondani "teli vigyorral", hogy rajta vagyunk nagyon:-D.

Így ejtik a témát, mert azért azt emberek prűdek, és nem kíváncsiak a másik nemi életére, és ebből arra következtetnek, hogy most részletekig menőleg taglalom a szex-taktikát:-)

Gonoszság, de az ő nyúzásuk is az.

Nekünk sz@ar, hogy nem sikerül, és a majd úgy is..... nagyon fájó megjegyzés, akár mennyire is biztatásnak szánják.

2009. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy nem vagytok ellene a babának ha jönni akar akkor jönni fog. Tudom nehéz ezt kezelni lelkileg de tényleg így van ha nem görcsölünk rajta akkor jön. Én 3 hónap probálkozás után mondtam hogy majd jön ha jönni akar nem görcsölök rajta és a 4. hónapban összejött. Ne add fel én kívánom hogy minél hamarabb sikerüljön a baba.
2009. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen lehet viselni. Legalábbis én nehezen tolerálom ezeket a mondatokat. De nálam az lőtte ki a biztosítékot, hogy a kolleganőm kedvesen megjegyezte: "hogyhogy még niiiincs???" A hangsúlyt sajnos nem tudom itt érzékeltetni. Én azt szoktam mondani, hogy még az Apjában van :-))) 34 vagyok, azt már nem nagyon veszik be, hogy ráérünk. Csak nem taglalhatom mindig, hogy amig évekig munkanélküli voltam, meg egy félszobában laktunk, meg egészségügyi gondjaim voltak, addig nem akartam olyan felelőtlen lenni, hogy szüljek. Sajnos se a munkanélküli segélyre nem nagyon lehet gyereket vállalni, azt se akartam, hogy a gyerekágyat a csillárra kelljen tenni, mert máshová nem fért volna, és az epegörcsök közepette nem igazán volt kedvem semmihez. De bízom benne, hogy egyszer sikerül nekünk is. Elvileg egészségesek vagyunk. Addig meg elengedem a fülem mellett ezeket a megjegyzéseket. Tedd Te is ezt, sz@rd le a fejüket!
2009. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt kihagytam, hogy sokan vannak hozzánk hasonló körülmények között, és vállalják a babát. Ezekkel a mondatokkal nem ellenük voltam-vagyok, hanem én lehet, hogy bátortalanabb vagyok, és nem vágok bele könnyen a dolgokba. Csak ezért ez a kiegészítés, mielőtt valakinek az jönne le, hogy elítélem akik albiba szültek, vagy félszobába. Szó nincs róla! És bocsi a hosszú válaszért, és a kiegészítésért!
2009. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, megpróbálom majd valahogy jól kezelni, csak már jó volna oda mondani, hogy már útban van a baba.
2009. aug. 26. 09:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy érzem, hogy velem szemben valaki indiszkrét, én szívbaj nélkül beszólok neki, pl hogy "közöd?" Gondolom, kozmetikusként egy vendéggel ezt nem teheted meg, mert nem jön vissza többé az életben.


A másik standard válaszom, hogy ne aggódjon, dolgozunk az ügyön. Ez általában elhallgattatja őket, talán pont azért, mert mégis észreveszik magukat, hogy ez másik ember szexuális életébe talán mégse kellene bgyleütni az orrukat.


De azt is meg kell érteni, hogy kíváncsiak. 34 éves nő gyerek nélkül, miért? Persze jobb lenne, ha ezt a kérdést, csak magukban tennék fel, csukott szájjal... és magukban meg is válaszolnák maguknak: vagy nem akarnak, és az nem tartozik rám, vagy nehezen jön össze, és az még kevésbé tartozik rám.

2009. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 3,5 év után, már csak annyit mondtam hogy majd jön ha akar. Egy ismerősöm csináltatott pólót, " Majd ha terhes leszek szólók, addig is hagyjatok békén" felirattal:)
2009. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is marhára rühellem az ilyen kérdéseket! A az a fura, hogy amíg nincs gyereke a másiknak, addig nem kérdez ilyet, de amint terhes lesz, már rögtön rákezdi, hogy "nektek mikor lesz már?". Én azt mondom mindenkinek - szülőknek is - hogy nem akarunk gyereket. Ha megkérdezik, hogy miért nem, akkor azért mert csak és mert mi így döntöttünk, nem vágyunk rá. És akkor nem is kérdeznek rá többé. De ha meg azt mondod, hogy rajta vagytok, akkor meg állandóan a hasadat lesik, és várják, hogy mikor esel már teherbe. Én ettől a falra másznék!
2009. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek ilyenek. Mindíg más magánélete érdekli őket. Én is naponta megkapom ezt, csak én már 35 éves vagyok és nálunk már kétszer elhalt a terhessg. Igaz nem sokan tudják, de még aki tudja is és elvileg a "barátnőmnek" mondja magát, még az is érzéketlen a témára. Azt bírom, amikor úgy hozza fel, hogy ez és ez a bárátnője most szűlt...stb. Hát nem könnyű, de nem szerzem meg azt az örömet senkinek, hogy lássa mennyire fáj. Valamit gyorsan visszakérdezek és legtöbbször észreveszik magukat az emberek.
2009. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!