Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, hány évig szedett fogamzás...

Ki, hány évig szedett fogamzásgátlót baba előtt és az abbahagyása után mennyi idő telt el, mire összejött a "project"?

Figyelt kérdés
Már 11 éve szedek fogamzásgátlót, tavasszal szeretném abbahagyni, és nagyon kíváncsi vagyok a statisztikáitokra! :)

2013. jan. 4. 12:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6 évig szedtem, majd abbahagyás után derült ki, hogy gond van, addig elnyomta a problémákat (PCOS). Másfél éve kezeljük. Baba még nincs, de nem is próbálkozunk, majd fél év múlva.
2013. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
5 évig szedtem, és utána még 5 évet kellett várni a kisfiamra
2013. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9 évig szedtem, abbahagytam, 9 hónapig figyeltem az ébredési hőmérsékleteimet, hogy tudjam mikor van peteérésem és után kezdtünk el próbálkozni. Rögtön az első hónapban össze jött a baba.
2013. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kettő évig szedtem egy erőset! Abbahagyása után a 3. hónapban terhes lettem! 11 hetes vagyok.
2013. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kb 5évig szedtem,6.hónapban sikerült. 31hkm
2013. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 3 és fél évig szedtem,aztán vártunk olyan 4-5 hónapot,hogy ürüljön ki a szervezetemből rendesen,és utána a harmadik próbálkozásra sikerült a kisfiúnk :) Első baba lesz :)


22+3 hkm

2013. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 4. 14:54
 18/19 anonim válasza:
2evig szedtem, 4honap piheno aztan rogton egypeteju ikrek.
2013. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Mimike30 válasza:
11 évig szedtem szünet nélkül. Tavaly november elején abbahagytam, a bogyó hatására még rendesen megjött a menszeszem, azután csak dec. 30-31. és azóta semmi. Februárban voltam dokinál, mondta hogy ez természetes, kell pár hónap míg beáll a ciklus. A lényeg, hogy most április eleje van, mensi ebben az évben nem volt, viszont tegnap kiderült, hogy 5 hetes a pocaklakó. Egy csoda költözött be. Mensi helyett őt kaptam :)
2013. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!