Mi történik velem?

Figyelt kérdés

9-én kellene megjönnie a menzeszemnek, és előtte egy héttel mindig fáj, feszül a mellem, viszont most egyáltalán nem érzek semmit. A legutóbbi menzeszem óta 2x voltunk együtt a barátommal, óvszerrel védekeztünk(mindig védekezünk), ill. egyik esetben nem ment el, a másiknál meg nem bennem. Viszont nem értem hogy miért nincs jele annak, hogy meg kellene jönnie..

Az értelmetlen válaszokat mellőzzétek, kérlek. Köszönöm! 17/L


2013. jan. 6. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon egyszerű, ha nem ment el Benned, akkor nem lehetsz terhes.

A ciklusok pedig nem egyformák, mást és mást lehet tapasztalni, nem vagyunk svájci órák.

2013. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog az majd jönni,nem kell aggódni.
2013. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztos meg fog jönni. Előfordulhat, hogy késik, akár az idegeskedés miatt is. Vagy éppen most nem lesznek jelei. Ahogy már írták, nincs két egyforma ciklus. Nekem is volt olyan, hogy egyik hónapban csak hopp, megjött, máskor előtte napokkal fájt a derekam, vagy a melleim.
2013. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 derko340 ***** válasza:
100%
Az hogy nem érzel semmit szerintem még nem jelent bajt!Amúgy rendszeres a ménszeszed?Lehet felfáztál!Erre utaló jel?Ha továbbra sem jön meg végy egy tesztet vagy menj orvoshoz csakhogy megnyugodj!!
2013. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen kétségbe esek ezen a téren...amikor együtt vagyunk akkor is folyamatosan ellenőrizzük, hogy nem történt-e baj a gumival. Remélem így lesz, ahogy írtátok. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 6. 22:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a legutóbbi 3 alkalommal időbe jött meg, de előtte rendszertelen volt.
2013. jan. 6. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!