Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek kb. mennyi pénzetek...

Nektek kb. mennyi pénzetek volt félretéve, arra az időre, mikorra a babátok megérkezett?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amiből meg tudtátok venni a szükséges dolgokat (kiságy+matrac+babakocsi...stb)minden szükséges dolgot!Nekünk kb. 350.000. - 400.000. Ft lesz eltéve. Ez elég lesz??
2013. jan. 8. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk konkrétan semennyi. A havi fizunkból szépen bevásárolgattunk.

Mégis milyen válaszra vársz? Hogy 1 millió jobb lenne?

(Bocs, ha rosszindulatúnak tűnik a válaszom, de valld be, te sem gondolod, hogy ennyi pénz nem elég.)

2013. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem volt félretéve, minden hónapban vettünk vmit neki. Kb 100-150e ft-ot költöttünk rá.
2013. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy elég, valakinek semmi nincs, valaki meg túlzásokba esik !
2013. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is apránként megvettük ami kellett. Minden hónapban valamit. Szülés utánra tettünk el, ha lenne vele kapcsolatban valami váratlan kiadás, nem emlékszem már pontosan de 50-100 e között valahogy.
2013. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Nekünk sem volt félretéve semmi se.

Szépen a havi fizetésből vásárolgattunk mindent meg.

A 9 hónap alatt,be lehet szerezni mindent,még akkor

is ha nincs félretett pénze az embernek.

Nektek van!Örülj neki!! :D

Amugy elég lesz!Bár ez függ a ti igényeitektől is!!

2013. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha olcsòt veszel mindenből akkor szűkösen elég a kelengyére. Mi a dupláját költöttük, de semmi extra dolog nem volt benne.
2013. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt félretéve, 150ezer Ft!De végül orvosra és gyógyszerekre ment el a pénz, sajna már két vetélésen vagyok túl, most talán a 3ik babánk megmarad!Szóval majd a fizunkból vesszük meg apránként a dolgokat!Babakocsink van, kiságyat kapunk, fürdetőkádat is, ruhácskákat is, szóval mi nem fogunk túl sokat költeni majd :)

5 hetes km

2013. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is apránként vettünk meg mindent. Volt 150ezer félretéve előtte, hogy ha valami váratlan történik, akkor tudjunk mihez nyúlni. Hát táppénzre kerültem és az első hónapot egy fizuból kellett volna kihúzni, így el is ment a félretett pénz. Aztán minden hónapban vettünk valamit, és nagyon sok dolgot ajándékba kaptunk. Örülj, hogy ennyi pénz van félretéve a babára, szerintem simán kelleni fog ennyi.
2013. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ebből a pénzből gondoltuk még a vizsgálatokat és hát a szülés után az orvosnak is "illik" adni valamennyit, persze, aki tud. Elhiszem, hogy ezt nem tudja mindenki megtenni. Én sem tudom, mennyit fogunk adni. Kiságyat és matracot, babakocsit, forgót, ilyesmit újat szeretnénk venni, de ruhácskákat már most is vettem "használtan" olyan mintha új lenne...köszönöm még egyszer.
2013. jan. 8. 13:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég lesz. Nekünk 260e Ft volt félretéve, és minden kijött belőle. Ráadásul ebbe az összegbe azért extrák is beleférnek, ha vásárlás előtt körbenézel. Nagyon nagy különbségek vannak az árakban a különböző bababoltokban. Ebben az összegben nincs benne a hálapénz...
2013. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!