Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 hónapja várjuk hiába a...

19 hónapja várjuk hiába a babát. Mennyibe kerülnek a vizsgálatok és gyógyszerek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A vizsgálatok semmibe. Menjetek mielőbb.

A vizsgálatok eredményétől függ, hogy a gyógyszer esetleg mibe kerül.

Pl. lombik esetében 100-150.000 Ft egy beültetéshez szükséges gyógyszer. De egyáltalán nem biztos, hogy nálatok is lombikra van szükség, lehet, hogy egyszerűen orvosolható a gond.

2009. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak a magándokit kell fizetni? És ha elmegyek, elküld vizsgálatra, majd pár nap múlva visszamegyek, megint kell fizetni?
2009. aug. 28. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, 100 ezer alatt nem úszod meg az egyszeri dolgot, és csak 50% hogy sikeres lesz. Onnan tudom, hogy sajnos a körömben többen jártak így. Félévig/évig próbálkoztak nekik nem sikerült és van 1 egész egyszerű módja, egészségesebb,és nem utolsó sorban olcsóbb meg biztosabb, ők 3-4hónap múlva + tesztel álltak elém:) Ha tudok segíteni neked írj 1 emailt!

Azért sok sikert neked! Ja,én most várom a 2. babámat:)

2009. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, de szerintem felesleges magándokihoz menned ezért.

A sima orvos a rendelőben is beutalhat, de beutaló sem kell, elég bejelentkezni egy meddőségi központba és nem kell feleslegesen fizetned senkinek.

2009. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De miért kéne rögtön meddőségi központba mennem??? Sőt, biztos nem oda kell, mert már voltam terhes csak nem maradt meg (év elején).
2009. aug. 29. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!