Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hét szombatr...

Ki nem várja jövő hét szombatra? Éreztek valamit?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 11:44
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én vasárnapra nem várom. Nekem tegnap volt egy pici barnázás, remélem beágyazódás lehetett. Amúgy picit szúrkál a petefészkem, és időnként szédelgek, de ezt inkább a melegre fogtam.

Te mit érzel?

2009. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is jövőhét vasárnapra nem várom.1-2 napja szúrkál a petefészkem.Tegnap hányingerem volt reggel majd délelőtt hánytam.De még kizárt,hogy terhességi tünet legyen mert az még korai.

Te érzel valamit?

2009. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kedves első!

Neked melyik petefészked szúrkál?Vagy mint a kettő?

Nekem csak a jobb oldali,de úgy,hogy néha meg kell állnom!

Biztos nem pém van mert az máshogy szúrkáll és máshogy fáj!

Azért bízzunk a csodában! :))

2009. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is jövő hét szombatra NEM várom!

A reményen kívül mást nem érzek.:(


A.

2009. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért tettem fel a kérdést, mert én sem érzek semmit. Tegnap éjjel volt valami nagyon erős fájdalmam a jobb petefészkemben. Nagyon megijedtem. Annyira fájt, hogy be kellett vennem egy fájdalomcsillapítót. Múlt hónapban mindent éreztem (hányinger, fáradtság, hőemelkedés,stb.), de akkor sem voltam terhes. Most is nagyon reménykedek.
2009. aug. 29. 14:22
 6/10 anonim válasza:

12:53-nak.

A bal oldali petefészkem szurkál, és ez fájdogált pé-kor is. Szerencsére nekem elviselhető, de folyamatos. Remélem a Te tüneteid is enyhülnek, és nem lesz semmi gond.

2009. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én péntekre nem várom. Görbém: [link]
2009. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Az enyém is nagyon hasonló. Most nem tudom beszúrni, mert rohannom kell. Később még mutassuk meg egymásnak! Drukkolok!
2009. aug. 30. 08:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csütörtökre nem várom. A derekem fáj és görcsölt a hasam 2-3 napig mult éjjel nagyon fájt alig aludtam valamit. Remélem baba és nem valami baj.
2009. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is jövő vasárnapra nem várom!5-6 napja folyamatosan fáj a petefészkem,és tegnap,meg ma is volt egy kis rózsaszínes folyásom!Nagyon remélem,h.nem valami fertőzés,hanem babás tünet!Mindenkinek szorítok!
2009. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!