Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Világéletemben pontos volt a...

Kira0 kérdése:

Világéletemben pontos volt a menstruációm. Ebben a hónapban már 5 napja késik. Csináltam tesztet, de negatív lett. Lehetek terhes azért? Reménykedjek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 10:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
én is drukkolok egyébként mindenkinek:)
2013. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem. Dec. 11-én volt meg utoljára, de a kedd reggeli tesztem negatív lett. Kb 5-6 napja több lett a hüvelyi váladékom /fehér folyás?/ és esténként egy kicsit feszül a mellem. Majd hétvégén tesztelek újra.
2013. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
utolsó, én is azt vettem észre, hogy kicsit erősebb folyásom van...!
2013. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

sziasztok.MA már a negyedik nap,hogy késik de az érékenyebb tesztem is negatív.Amúgy kedves kérdező,kérdésedre a válaszom, nem,nincsenek tüneteim most,pedig érdekes,pár napja mondtam a páromnak,hogy olyan mintha terhes lennék,égett a gyomrom,szédültem,meg hasonlók,pedig akkor nem tudtam,hogy nem fog megjönni.mára már csak a görcs maradt,nincs mell feszülés,se semmi.


Azért nektek drukkolok,hogy baba legyen!

Majd írj,ha már teszteltél!

2013. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14. válaszoló, én is pont ugyanígy vagyok, tünetek, minden...
2013. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia 15.ös! Neked sincs tüneted mégsem jött meg és negatív?


(klubot csinálhatnánk )

2013. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, előző héten szerintem nőtt egy számot a mellem, iszonyúan fájt:D majd péntek örül elvágták, minden tünet elmúlt kb., 13-14 kellett volna megjönnie, 14 este, 15 reggel, este, ma reggeli tesztek negatívok. ma 1 csepp barna valami volt. és tuti, hogy ez a 32 cn., és a 20.dpo. a tesztjeim mondjuk ugyanolyan fajtájúak, de én már nem is merek más milyet venni, majd az is nega lesz, menses sehol...tiszta gáz. sosem késett (27-28 napos)
2013. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

De legalább neked volt valami jel.a mell feszülése terhességre szokott utalni.Érdekes a te helyzeted is.

Én hétfőn elmegyek a dokihoz.Ha terhes vagyok,ott már biztos látszik,ha nem,akkor majd Ő megmondja mi van.

2013. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nos akkor csatlakozom az érdekes esetekhez. 11-én kellett volna megjönnie ciklus.hu szerint is,meg az utóbbi hónapokban mindig meg is jött 28 napra.Tegnap barnázás volt,gondoltam megjön,de még mindig semmi.:o Kéne tesztelnem? (Amúgy akartam már,volt itthon kettő is de nem találom úgy elraktam valahova...)
2013. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

KEresd meg őket és várjuk az eredményt! :) Az enyém még mindíg negatív,dokinál is voltam de még nem lát semmit,de azt mondta,hogy lehetséges a terhesség,még akkor is ha negatív.

Mintha kicsit kezdene fájni a mellem,de lehet,hogy már csak bebeszélem...


Drukkolok,hogy pozitív legyen!

2013. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!