Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Világéletemben pontos volt a...

Kira0 kérdése:

Világéletemben pontos volt a menstruációm. Ebben a hónapban már 5 napja késik. Csináltam tesztet, de negatív lett. Lehetek terhes azért? Reménykedjek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 10:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia 20-as!:) Most olvastalak el,ismét nagy kutatásba fogtam,de mintha a föld nyelte volna el őket.Már arra gondolok talán a Karácsonyi nagytakarításnál valahogy kidobtam volna?De annyira kétlem...Na szóval kerestem minden értelmes helyen,közben görcsöltem és úgy néz ki most meg fog jönni...Pedig a tegnapelőtti barnázás óta semmi nem volt egészen idáig.:o Na majd kíváncsi vagyok mi lesz.

Addig is minden jót Nektek!:)

2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szia! 20as vagyok!Nekem ma volt egy kis cseppnyi rózsaszín folyásom,tettem is be betétet,hogy át ne ázzak,de aztán a betéten nincs semmi,ennyi volt!Hasam feszül,szúrkál és ennyi.Vettem még tesztet,pár nap múlva megnézem,ha addíg nem jön meg.Addíg is nektek is minden jót:)
2013. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező teszteltél azóta?
2013. jan. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na ki, hogy van?

Remélem sikerült a baba mindenkinek!!!!!!!

Nekünk sajnos nem :( Kicsit elszomorodtam, de nem adjuk fel. :)

2013. febr. 11. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!