Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 10 napos késénél...

Létezik, hogy 10 napos késénél még negatívat tesztelek?

Figyelt kérdés

12-én szombaton kellett volna megjönni. 31-32 naposak a ciklusaim, tehát elég hosszúak. 5napig szokott meglenni mindig, 6. napon teszteltem délután és ma reggel is ez a 10. nap illetve elmaradt mensi utáni 5. ez is negatív...a telefonnal megvilágítom hátulról úgy látok valamit, de tudom ez semmit nem jelent.


Úgy gondolom, ha terhes lennék már pozitívnak kéne lennie. Reménykedhetek még vagy szinte biztos, hogy nincs baba? Járt már valaki hasonló cipőben és babája lett? Csütörtökön reggel tesztelek újra...remélem addig nem jön meg :S

Nagyon várunk a párommal már egy kis babócát.



2013. jan. 21. 09:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is tanácstalan vagyok. Dec. 31-én volt egy spontán vetélésem 5 hetesen. (Nagyon kivoltam/vagyok, másfél évet vártunk rá). Nem tudom, hogy milyennek kéne lennie a ciklusnak ezután. Eddig mindig 28 naposak voltak, ma vagyok a 32. napon, ma reggeli teszt negatív. El vagyok keseredve, annyira azt hittem, hogy kárpótol a sors és összejött a baba. Pár napja amikor meg kellett volna jönnie, minden mensis tünetem megvolt, szédülés, hányinger, enyhe hasfájás, csak a mellfeszülés maradt el. De nem jött meg, és azóta sem. Vasárnap újra tesztelek, és jövő héten irány az orvos.

Olyan kilátástalannak tűnik az egész. Ma teljesen padlón vagyok, úgy érzem nekem sosem fog összejönni (úgy hogy persze szinte naponta jelenti be valamelyik ismerős, hogy babát vár:( )

Próbálok még reménykedni, de ha vasárnap is negatív lesz a teszt, akkor már nem sok esély lesz babára, akkor inkább valami bibi van velem :(


Mindenkinek sok sikert kívánok!

2013. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Megjött. Újabb sikertelen hónap :-( Kezdődhet a kivizsgálás.
2013. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
szia. Mi is 1,5éve küszködünk, de csak nem akar sikerülni a baba. Vetélés után még erősödnie kell a méhnek. 3-6hónap a várakozási idő addig helyre áll minden. Nekem is volt sajnos 14hetesen elhaltak a babák én rá 2hónapra terhes lettem minden várakozás nélkül ő megmaradt. Ne csüggedj el mert még rosszabb lesz. Engem azzal vígasztalnak úgy is jönni fog a baba ha eljön az ideje. Sovány vígasz tudom, de kitartás és ne add fel. Sajnálom ami veled történt. Juti
2013. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
megbizhato / semmi kemia /nalunk OK www.teherbeesni-cyclotest.hu - baby
2013. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Már jó régen beszélgettetek, megkérdezhetem, hogy azóta történt-e valami? Köszi, ha válaszoltok!
2013. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!