Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 10 napos késénél...

Létezik, hogy 10 napos késénél még negatívat tesztelek?

Figyelt kérdés

12-én szombaton kellett volna megjönni. 31-32 naposak a ciklusaim, tehát elég hosszúak. 5napig szokott meglenni mindig, 6. napon teszteltem délután és ma reggel is ez a 10. nap illetve elmaradt mensi utáni 5. ez is negatív...a telefonnal megvilágítom hátulról úgy látok valamit, de tudom ez semmit nem jelent.


Úgy gondolom, ha terhes lennék már pozitívnak kéne lennie. Reménykedhetek még vagy szinte biztos, hogy nincs baba? Járt már valaki hasonló cipőben és babája lett? Csütörtökön reggel tesztelek újra...remélem addig nem jön meg :S

Nagyon várunk a párommal már egy kis babócát.



2013. jan. 21. 09:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy holnap reggel is csinálok egy tesztet, de legkésőbb szerda reggel mikor dokihoz megyek.


Sok gólyát küldök neked, hogy sikerrel járjatok :)


Mindenképp megírom mi lesz, ha jó ha rossz :)

2013. jan. 25. 09:31
 12/25 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, remélem idérnek a gólyák. :) nem tudom milyen tesztet csináltál eddig. A gabrielre mondják h.jó. Majd írj. Juti
2013. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Ma hajnalban kicsi rózsaszín épp, hogy volt színe volt a wc papíron...szinte biztos voltam benne, hogy akkor reggel megjön...múlthónapban is így volt, de most csak a derekam fáj (lehet elfeküdtem XD) és piroska sehol. Lehet ez is baba jel de ki tudja.


Am Gabriellel teszteltem negát a múltkor.


Remélem nem jön meg ma, de nagyon benne van a pakliban.


Szép napot :)

2013. jan. 27. 09:15
 14/25 anonim ***** válasza:
Szia. Na mi újság?
2013. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ma reggel is annyit tapasztaltam mint tegnap reggel...wc papír ami fehér és a fehér szinte víz színű folyásba keveredve egy épphogy észrevehető árnyalatnyi rózsaszín...ez megint hajnalban volt és most megint nincs semmi. Reggelente meg néha napközbe rámtör a hirtelen hú mindjárt hánynom kell, de egy perc alatt elmúlik az érzés, tegnap este meg elkezdtek fájni a melleim. Holnap megyek dokihoz, mert nem bírok tovább várni. Holnap fog 18 napja késni...sztem ha van baba akkor már látnia kell valamit, ha meg nincs akkor legalább 100%-ra tudja mondani. Holnap reggel még mielőtt megyek csinálok egy tesztet. Félek a tüneteket már csak bebeszélem magamnak, de reménykedek nagyon, mert sok jót olvastam.


Olvastam olyat, hogy ciszta is lehet...de mivel dec elején voltam dokinál akkor semmi cisztám nem volt...bízom benne, hogy egy hónap alatt nem alakul ki akkora ciszta ami ekkora késést produkáljon.

2013. jan. 28. 07:38
 16/25 anonim ***** válasza:
Akkor holnap írd meg mit mondott a doki, de én a te helyedben már nem csinálnék tesztet mert a doki úgy is megmondja a tutit. A ciszta szerintem sem lehetséges. Bízok benne h.baba van a dologban hátha legalább neked összejött. Majd írj. Szép napot és kitartást holnapig! Üdv. Juti
2013. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs baba :(


Valószínüleg most csak kimarad egy mensi. Szednem kell multivitamint, mert ciklus helyreállító gyógyszert.


Szerencsére nem talált cisztát se semmi ilyesmit. Azt mondta, szép egészséges méhem van :D XD

Doki szerint lehet, hogy hamarabb meglesz a baba minthogy helyreállna a ciklusom.


Remélem igaza lesz.

2013. jan. 29. 12:11
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom! De legalább nincs nagy baj. Azért majd néha írjál,hogy álltok hátha hamarosan baba lesz. Sok sikert!
2013. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Rendben írok majd, ha valami alakul. És köszi és nektek is sok sikert :)
2013. jan. 29. 15:02
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már tiszta izgalomba vagyok túl vagyok a peteérésen na meg az akciózáson is és várom a csodát meg a nem várt havi bajt. Kicsit el vagyok keseredve mert ez már a 18.hónap lesz és ez idő alatt már majdnem két gyereket szülhettem volna és félek ez a hónap is kudarcba fullad majd. Maad meglátjuk. Majd itt értekezünk. Ha van kedved, könnyebb lesz elviselni a várakozást. Minden jót: Juti!
2013. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!