Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
8 hónapja már,hogy próbálkozunk első babánkkal,de egyelőre sikertelenül. Férjem volt spermavizsgálaton,én rákszűrésen,belső ultrahangon,ahol mindent rendben találtak. Ciklusaim rendszeresek,hőmérőzés szépen kimutatja,hogy van peteérésem. Pajzsmirigyemmel sincs semmi probléma. 2 naponta (max.3) együtt vagyunk. Mi az,ami még gátolhatja,hogy összejöjjön?
2013. jan. 22. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
petevezeték elzáródás,
2013. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban minden rendben, akkor én a stresszre szavazok.
2013. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez rejtély. A bátyámék 4 éve próbálkoznak. Minden létező vizsgálaton voltak már, minden rendben van, és mégsem. A dokiknak sincs már ötletük.
2013. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az is lehet a baj ha rágörcsölsz. sokaknak azután jött össze mikor már letettek róla.
2013. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Hormon panel,Ir inzulin sukor terhelésen voltál már?

Szabolcs megyei vagyok itt a szabályok szerint így kezdődnek a vizsgálatok.Férj vizsgálat írtad rendben.

Nálunk a pct házas élet vizsgálat pozitív lett sajnos nem jutnak fel a spermiumok.Hsg rtg.kontrasztanyag vizsgálat következett karban altattak.Bal oldalon találtak pici bibit de szerencsére kisnyomás hatására átjutott a folyadék.Múlt hónap Jan.21-én inszeminációt végeztek pozitívat teszteltem.Boldogság van!2-3hét elteltével megyünk uh.ra.Így csak ez volt a gond hogy nem jutottak fel a katonák,hónapról hónapra szép tüsző-k értek,szép endom de sajna 28.nap reggelére saját magam tesztje voltam.Tudsz erről a pct vizsgálatról?Járjál utána.Sok sikert kívánok!Írjál mi a helyzet.

2013. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!