Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yasminelle rendes szedése...

Yasminelle rendes szedése mellett lett valaki terhes? Hallottatok bármi rosszat erről a tabiról?

Figyelt kérdés
Milyen mellékhatásokat vettetek észre?
2009. aug. 31. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem volt hasmenésed a tabi bevételét követő 2 órában és rendesen szedted,akkor nem lehetsz terhes.Nyugi!

Én is ezt a fog.gátlót szedtem 2 évig,mellékhatás a felerősödő fejfájás volt és a mellem is "nagyobbak"lettek tőle,de komolyan:)Apu nagy örömére:)

Attól tartasz,hogy tabletta mellett csúszott be a baba?

2009. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Én is ezt szedtem. Nekem is nőttek a melleim tőle, úgy is maradtak, pedig már nem szedem..., és fogytam tőle 4-5 kilót, ami jól is jött...

Azt viszont csak hallomásból tudom, hogy van, akinek gyengének bizonyul, de ugyanez bármely tabinál lehetséges, szóval, ha babára gyakaszol, akkor csinálj egy tesztet, ne legyél kétségek között!

2009. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bocs: gyanakszol :)
2009. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi a válaszokat. Még nem kezdtem el szedni, most akarok áttérni a Yasminelle-re.
2009. szept. 1. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
én a yadine mellett lettem terhes azt elvetettem mert anyám nem hagyta h meghagyjam túl fiatalnak tartott... most megint az vagyok ugy h maximális pontossággal szedtem minden nap de nem bánom mert most megtartom akárki akármit mond.nem vetetnék el semmi pénzért még 1 babámat.9 hetes vagyok és 19 éves.neked sok sikert.
2009. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Én 3 hónapig szedtem és elötte meg másikat. Most a vérvétel májkárosodást mutat. Ugyhogy rendszeresen fél évente kérj vérvételt, mert nagyon roncsolja a májfunkciót. Azt mondták abbahagyom majd kiürűl a szervezetből. Ennek már 4 hónapja, még mindig bent van.
2009. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!