Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec 23-án volt mens. Utoljára....

Dec 23-án volt mens. Utoljára. Már kimutatható lenne a terhesség? Tegnap vettem egy tesztet igaz este csináltam meg de az negatív lett. Érdemes még egy tesztet venni vagy várjak még? Eddig nem késett még 2-3 napnál többet.

Figyelt kérdés
terhesség

2013. jan. 24. 13:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Melyiket érdemes venni ami megbízható?
2013. jan. 24. 13:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Még nem biztos hogy kimutatná,sok mindentől függ...

Ha szokott néha késni 2-3 napot akkor az kalkuláld a ciklusba,és utána csinálj csak tesztet,mert addig nem fogja kimutatni,sőt ha ki is mutatja nagyon halványan.És a reggeli vizeletből lehet a legjobban megállapítani. Olyan tesztet vegyél aminek nagy az érzékenysége,majd a patikában megmondják melyik az.Én már nem emlékszem,sajnos.

Nekem utoljára dec. 18.-án volt meg,én is várok,bár az én ciklusaim 35 nap fölött mozognak,és még az sem biztos hogy rendesen beállt,mert 6 hónapja szültem.

2013. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen mutatta ki a teszt először!
2013. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Timcsikusz ***** válasza:

nekem is dec 23 án volt utolsó menszesz.január 20ra vártam a következőt.már 21 én kimutatta a teszt(voltak tünetek)

Már dokinál is voltam mert volt 2 spontán vetélésem és írattam gyógyszert.nyilván mindenkinél máshogy müködik első tesztem halvány volt 2 nap mulva erősebb.csinál ujra reggeliből.

2013. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!