Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fel adtam a baba projektet?...

Fel adtam a baba projektet? Már abszolut nem éredekel a téma?

Figyelt kérdés
Már nem érdekelnek a kérdezősködők ,ha valaki terhes a környezetemben, a babák a parkban. Egyszerüen feladtam. Nem megyek több vizsgálatra, vérvételekre uh-ra,minden rendben van mindkettőnkkel, befejeztem, unom az egészet .16 hónap Hosszu időnek tünik nagyon.
2009. szept. 1. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne is gondolj az egészre! Felejtsd el! Viszont ne megkeseredetten! Ha már nem lesz görcsös minden akkor rendbe jön minden! Próbáld meg!
2009. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.Ha már nem görcsölsz a baba-kérdésen,könnyen lehet,hogy akkor fog sikerülni.Ha mindketten egészségesek vagytok,ilyesmi sokszor előfordul.
2009. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy szomorít a 16hónap, de én nem adtam fel és 4 év után sikerült, spontán, de amit a 4 év alatt átéltem nem kívánom senkinek, nem csak a hosszú idő ,a rengeteg vizsgálat, sikertelenség, hormonok, de ne keseredj el, biztosan betoppan a baba amikor már nem számítasz rá. :)
2009. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy épp az volt a baj h görcsösen akartátok. Szaladgáltatok minden felé, és nyilván kimerítette a szervezeteteket ez a sok stressz. És lehet h nagyrészt a stressz miatt nem sikerült a bébi.

Pihenjétek ki magatokat,hidd el jobb lesz a közérzetetek is, és persze újult erővel sikerülni fog. Drukkolok nektek.

2009. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat! De én most tényleg fel adtam, ha nem lesz hát nem lesz, nem fogok ettöl ki készülni (remélem) .Mert így igaz minden erőnket ki vett ez a dolog.
2009. szept. 1. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzetet!Mi 8 éve várunk a babára!

Itt elöttem mindenki azt fújja,jól teszed!?

Én sokszor feladtam ám és hiába nem görcsöltem rá,nem is lett még babám:(

Szomorú,de így van,valahogy nincs szerencsém,most sem foglalkozom vele,ma holnap megjön ez az életem rendje,majd lesz valami...,nem?

Sok embernek nincs gyereke...

2009. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

végülis ismertem olyan párt, akiknek 10 év múlva jött össze. Olyat is, akiknek sok vetélésük volt, de utánna nekik is sikerült.

Soha ne adjátok fel!

2009. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én ahogy írtam , lesz ami lesz. Igazad van szerintem is! Sokan élnek gyerek nélkül, nekik úgy jó. Te a 8 év alatt már meg is hülyülhettél volna, már elnézést a kifelyezésért, de ettöl akarnám magam megkimélni, talán.
2009. szept. 1. 17:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Szörnyü, de lehet én már nem is akarom, úgy össze zavarodtam, lehet nincs kitartásom sem. vagy csak bele fáradtam, én már nem is tudok semmit, ezzel kapcsolatban.
2009. szept. 1. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad hagyni h teljesen lemondj a babáról. Lehet kicsit "pihentetni" a dolgot, de mindíg hagyj egy kis kaput a szívedben a reménynek. Mert az az utolsó amibe kapaszkodni lehet. Sokszor a leg reménytelenebb pillanatokban születnek nagyszerű ötletek, és persze akkor toppan be az örömhír, amikor az ember nem is gondolná.
2009. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!