Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt most már nem értem, hogy...

Ezt most már nem értem, hogy is van ez a nagy baba/nem lesz akkora baba téma?

Figyelt kérdés

32+3hetes UH lelet után a dokim azt mondta,szép nagy baba lesz ő is.Akkor olyan 2073gra becsülték.Akkor volt a hasam "hossza" 30cm.Most 34+3hetesen a doki(ugyan az az orvos)azt kérdezte,miután megmérte a hasam,hogy az 1.babám mennyivel született (3800g 40+3napra),és mondta hogy ő akit most várok,való színű nem lesz olyan nagy.Most a hasam 31cm.

Majdnem úgy jött le,hogy kicsi a hasam.A felszedett kilókra azt mondta rendben van.71ről indultam,és most vagyok kb 82,5kiló.

Tapasztalatok,vélemények?


2010. ápr. 15. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az UH alapján mért súly a valós súlytól +/- 10%-kal térhet el.Ezek az értékek függnek az UH gép pontosságától, és az orvos rutinosságától.

Sok boldogságot a babóhoz!

2010. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatnak, aztán majd kiderül.

Első babánkat várjuk, már 30hetesen 2100gr-ra becsülte a saját dokink, 34 hetesen 3000gr-ra. Tegnap voltam 38hetes uh-n a kórházban, ahol azt mondták, hogy már 4kiló felett van :), este a saját dokink pedig 3400-3500gr-ra becsülte!

Na, vajon mekkora lesz? Abban egyet értenek, hogy nagy :)

2010. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!