Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tegnap feltette ezt a...

Valaki tegnap feltette ezt a kérdést: Hanyadik héttől számít olyan nagynak a baba, hogy agódni kelljen ha 1 napig nem érezzük a mozgást? A kérdésre 1 választ érkezett eddig! Engem is nagyon érdekelne a téma!

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvos és avédőnő is a 23. hetet mondta. Akkortól már minden nap kell érezni a mozgást! Most kérdeztem meg pont!
2010. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom neked megmondani, de most, a 2. terhessegem alatt a huszas hetek kozepen mar kerdezgette a szulesz, hogy megvan-e a napi tiz, a vedono csak a 30. het utan beszelt rola.
2010. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem elég késön kezdett el érezhető mozgásba a baba de onnatól főleg ha hanyadtt feküdtem nem volt nap hogy ne érezzem a mozgását igaz eleinte nagyon minimális és sokszor nemtudod eldönteni hogy az most a baba vagy csak bélmozgás de ahogy telik az idő megtudod külömböztetni. én azt javaslom ha nagyon bizonytalan vagy inkább menj el orvoshoz mert tudom mien nyugtalanitó ha nem érzed picit.
2010. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!