Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. baba kérdés. Ti bevállalnátok?

4. baba kérdés. Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Minden rendben van körülöttünk, a kapcsolatunk tökéletes a férjemmel (rengeteget segít, romantikus, virág, csoki stb...)

Családi ház, anyagilag sincs gond.


Viszont néha úgy érzem, hogy lehet, hogy nem bírnám már a 4 babával megszervezni a napi dolgokat. Oviba-iskolába járás, sportok stb...

Márkor pedig majd'megveszek egy piciért. (mondjuk a legnagyobb gyerekünk is csak 6 éves)


Ha volt valaki hasolnó szituációban, végül hogyan döntötte el?


Tudom a jüzan ész, meg ahogy mi szeretnénk, de ha nem billen semerre a mérleg nyelve hanem 50-50 % akkor?????


2013. jan. 27. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a dilemmában vagyok, csak még a 3. babával.
2013. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm bevállalta, aztán később még az ötödiket is. Ő nem bánta meg, mert azt mondta, hogy a nagyok egyre önállóbbak ugye az iskolába, meg különórákba menetelre, tehát ezzel nem lett több gond. Főzni mindig is főzött, tehát ott is mindegy. Én pedig imádok hozzájuk menni, mert mindig van valami, hatalmas élet van abban a házban. Nagyon következetesen és határozottan neveli őket, hogy a lakás se ússzon sosem. Ők a pincét átalakították, játszó szobává, így ki van kötve hogy pl a nappaliban nem lehet játékot széthajigálni, csak ha együtt leülnek társasozni.
2013. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ugyanígy vagyok én is... a két "nagyobbam" 6 és 4 múltak.(nagycsoport és középső)

A legkisebbem 2 éves lesz nyáron. Különösebben nincs gondunk (bár rendszeres segítségem van heti 1x 3-4 órára!) mivel nagyszülők nincsenek.

Most előttem is az van, hogy vagy hallgatok a szívemre és még mostanság vállalunk 4.et, vagy ha nem, akkor már így maradunk (megyek vissza dolgozni, 34 éves vagyok 2-3 év múlva már nem fogom magam rászánni.)

Nem tudom mi a jó, félek hogy túlvállaljuk már magunkat a negyedikkel (olyan értelemben mondom hogy most még mindenre nagyon jól jut, de ha 4 iskolás gyerekünk lesz azt már nem tudom) , de attól is félek hogy megbánom x év múlva hogy nem lehet már 4.

Megkérdezhetem kedves kérdező, hogy a férjed mit mond a témáról?

2013. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, már alig várom, h újra terhes legyek, a harmadikkal :)
2013. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!