Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik értenek a görbékez, meg...

Akik értenek a görbékez, meg mondanák mi a véleményük erről a görbéről?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az első hónap, hogy vezetem. Tudom sok minden még nem látszik rajta. Tudom, hogy nem egy babás görbe...!

Igazából az érdekelne, hogy az "átlaghoz" képest milyen???

Volt e peteérésem? Nem PSO-s?

Linkelnétek nekem terhes, PCOs vagy bármilyen görbét, hogy legyen viszonyitási alapom?!

Előre is köszönöm. Még annyit kérnék aki linkel irja már oda, hogy az milyen görbe. Köszönöm!


2013. jan. 30. 16:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem haszálok ovu tesztet. Egyszer jóstesztként kipróbáltam. De még a mesim alatt is pozitiv volt.

Mindenképp felkeresem az orvosom! Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 3. 13:55
 12/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha az ovu teszted a mensi alatt pozitív akkor erős a PCOS gyanú! akkor ugyanis az LH szinted nagyon magas már a ciklus elején (az ovu teszt is ezt méri), és ez tipikus PCOS jelenség. Ne nődokihoz menj, hanem endokrinológust keress meg. Ha pesti vagy pestkörnyéki vagy akkor www.mensmentis.hu, ők a legjobbak.
2013. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de sajnos külföldön élek.
2013. febr. 3. 22:16
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom figyeli e meg valaki ezt a kerdest.. de ha igen szerdtnem megosztani veletek eletem legszebb esemenyet.

Miutan a gorbem alapjan tobbek szerint (sot szinte mindenki... es szerintem is) sikertelen volt a honapom ... abbahagytam a homerozest es minden egyeb praktikat amit elotte csinaltam... teazas, minimikroszkop hasznalat stb. Teljesen feladtam es az eredmenye 3 gyonyoru pozitiv teszt lett :) :) :)

2013. febr. 24. 14:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Ez igazán jó hír :)
2013. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
Gratulálok :) Nem hittem volna, de örülök neki hogy így lett :)
2013. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!