Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért támadják egymást a...

Miért támadják egymást a kismamák, ha nem azonos a véleményük egy kérdésben?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél tapasztalom,hogy ha nem egyezik a vélemény azonnal bántják egymást az anyukák,és hatalmas vita alakul ki.Innentől már nemis a kérdésre koncentrálnak.Miért kellene mindenkinek azonos véleményen lenni,hiszen 2 ember sem egyforma!Szerintetek??
2010. nov. 7. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja elfogadni, hogy más a véleménye.
2010. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a kismamákra jellemző sajnos.
2010. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nézz be a politika vagy a vallás témakörbe, ha úgy gondolod, hogy itt a babák-ban támadások mennek, akkor majd csak nagyokat nézel és kapkodod a fejed az ottani dolgokon. ennyi támadás simán belefér akár kérdező akár válaszoló féltől, ami itt van. szerintem az anyukák 80%-a nagyon segítőkész.
2010. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mondjuk azért mert mást ír,még nem biztos hogy nem fogadja el más véleményét,csak lehet a stílus húzta fel,nálam volt már ilyen,lásd moslék kérdés a babkajára.
2010. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mai emberekbol hianyzik a tolerancia,nem csak itt az eletben is.

Az ilyeneket meg se latom,csak atugrok rajtuk.

2010. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy tökéletes példa, hogy miért támadják egymást egyes esetekben az anyukák:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ajánlom figyelmedbe a tegnapelőtt 12:45-ös választ. Gondolkoztam rajta, hogy én is írok oda, de inkább nem tettem, mert nem lennék túl szalonképes:)

Nem azzal van baj, hogy más a véleménye, hanem azzal a felsőbbséges stílussal, amivel ledegradálta a többieket:S Őszintén szólva én is szívesen kiosztottam volna...

2010. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ó...elolvastam:)Valóban döbbenetes,én még ennyi rosszindulatú anyukával nem találkoztam.3 gyermekem van,én mostanában csak a babás témákkal foglalkozom.De régebben nem voltak ilyen lekezelő és arrogáns "mamik".Azért is vagyok kíváncsi hogy miért jó ez?Van aki módosabb,van aki szegényebb de attól még mindenki lehet tökéletes anya.Most akkor én milyen lehetek hiszen 20 évvel ezelőtt teljesen más volta táplálási gyakorlat mint most.A gyermekeim imádnak,pedig egyedül neveltem fel őket,de a mai világban már egy tápszer-tej kérdés is "háborút" robbant!
2010. nov. 8. 10:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem az tűnt fel, hogy mostanában mennyi bunkó kérdező van. Amiket a kommentekben irogatnak, rendesen kiakaszt. Például ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

De a válaszolók között is van pár anyuka (?), aki szerintem direkt tüzet szítani jár ide, névtelenül mernek arcoskodni. A 46 %-os válaszoló, akinek rendszeresen lemoderálják a válaszait, őrá szerintem már más is felfigyelt.

Vannak témák, amikben sose lesz egyetértés, és akárhányszor kiírják, mindig vita van belőle, ilyen a bébikomp, korai biliztetés, mikor adjunk tehéntejet stb. Én már nem is nagyon válaszolok az ilyen kérdésekre, mert gyakran személyeskedésbe fajul, és én se tudom megállni, hogy ne szóljak vissza, ha támadnak.

2010. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos bunkók mindenütt vannak, miért épp az anyukák lennének kivételek? Szerintem aki itt bunkózik, a boltban vagy a játszótéren is elenged olyan beszólásokat, amire más csak pislog... A bezártság, az otthon ülés, az elhízás, a féltékenység apára, a sok gyereksírás, az élethelyzet megváltozása, a baba miatti idegeskedés, stb... csak még ingerültebbé teszi az anyukákat. Mivel a külső kapcsolatok ilyenkor korlátozottabbak, itt élik ki magukat. Mindig sajnálattal olvasom az egymást bántó hozzászólásokat, ennek az oldalnak épp az lenne a lényege, hogy segítsünk egymáson...
2010. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyet értek veletek!!
2010. nov. 8. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!