Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat e menseshez hasonlo...

Zsofi.L kérdése:

Okozhat e menseshez hasonlo gyenge gorcsokat mikor kimarad a mensesem? Szamithatok ra hogy pozitiv lesz a teszt?

Figyelt kérdés

#pozitiv test
2013. febr. 1. 07:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Oké,várom a fejleményeket:)

És írj ha kérdésed van,ha tudok segítek:)

2013. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
minde fele keppe. nagyon koszonom a segitseget. :)
2013. febr. 5. 02:30
 23/52 A kérdező kommentje:
az lehet hogy pecsetelo verzesem van? vagy akkor ez most nem jott ossze? de akkor miert kesett ennyit a mensesem? teljesen ossze vsguok zavarodva...
2013. febr. 5. 18:27
 24/52 anonim ***** válasza:
Hát amíg meg nem jön addig még van remény.Az is lehet,hogy beágyazódásos vérzés,az is lehet hogy mensi lesz.Pár nap múlva kiderül.Ha meg is jön nem tudom hogy miért késik ennyit.Nekem meg pont fordítva volt,nekem rövid ciklusaim voltak.25-26 naposak.
2013. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
sajnalattal kozlom hogy nem lesz baba. megjott a mensesem.... errol a projetrol egy idore leteszek ez elegge lehangolt.
2013. febr. 7. 07:16
 26/52 anonim ***** válasza:
Sajnálom!!!De azért ne keseredj el ennyire....Megkérdezhetem mióta vagytok rajta a baba projekten?
2013. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
lassan fel eve.
2013. febr. 7. 22:56
 28/52 anonim ***** válasza:
Fél év még nem a világ,ne keseregj.Nekünk is 7 hónap kellett,hogy összejöjjön.De ha te úgy érzed hogy kell egy kis szünet,akkor tartsatok szünetet.
2013. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
minden keppen kell egy kis szunet. nagyon beleeletem magam ebbe a dologba hogy vegre anya leszek es azert nekem ez csalodas volt. de mostlegelabb lesz ra lehetosegunk hogy mind a ketten megvizsgaltassuk magunkat hogy minden ok es nem e valami van ea ezert nem sikerul.... de azert koszi hogy probaltatok segiteni ha majd lesz meg aktualis kerdesem akkor irok :)
2013. febr. 9. 06:50
 30/52 anonim ***** válasza:
Akkor tartsatok szünetet,ha úgy érzed most ez kell.Oké.Kitartás.
2013. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!