Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek, mik a jó...

Mi a véleményetek, mik a jó tanácsaitok az alábbi történetemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Első terhességi teszten nagyon halvány 2. csík. Egy hét múlva másik fajta teszten szintén nagyon halvány 2. csík. 2 nap múlva ugyanaz a fajta teszt, mint legutóbb megint nagyon halvány 2. csík. Megyek majd orvoshoz, de kíváncsi lennék a véleményetekre! :) (Első baba lenne.)

2013. febr. 2. 11:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp lásson doki. A terhességi kort mindig az utolsó menstruáció első napjától számítjuk. Így a nemvárt első napján már 4 hetes vagy, ha sikerült. 5 hetesen egy jó szemű szülész látja a petezsákot és az embryocsomót, emellett az egyik oldalon a terhességi sárgatestet. Így mindenképp vannak jelei a korai terhességnek UH-n. Persze a legtutibb 6 hetesen menni (akkor már 100% hogy látja) A másik, hogy a teszt típusától is függ a csík. Nekem Predictor Early-vel még a nemvárt utáni 4. napon is halvány csík jelent meg nagy nehezen, kb. 20 perc kínlódás után, ezután ClearBlue-t vettem a hagyományosat és kb 50 mp. alatt megjelent a pozitív. Szóval ne aggódj, szerintem sikerült, de mindenképp nézze meg a doki.

Mindenesetre a terhesség legelső igazán gyanús jele tankönyv szerint is a menzesz elmaradása;)!

2013. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Kedves barna1342!

Köszönöm szépen ezt a részletes, sok hasznos információval teli és bíztató választ! :) :) Menni fogok hamarosan orvoshoz, az a biztos! :)

2013. febr. 5. 20:28
 13/24 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell ennyire parázni. Úgy is össze fog jönni.
2013. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem! :) A héten kiderül. :)
2013. febr. 6. 06:14
 15/24 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam orvosnál. 6 hetes vagyok! :)))

Hétfőn megyek hüvelyi uh-ra.

2013. febr. 8. 06:54
 16/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :-)
2013. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is gratula!!!
2013. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :))
2013. febr. 15. 12:30
 19/24 Edit881208 válasza:
Ez nagyon durva, nekem pontosan ugyanez volt, a tünetek is, a teszt is :) mintha én írtam volna :) múlthéten voltam dokinál, 5 hetes :) szurkolok neked is, remélem megerősít a doki! :)
2013. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Missed ab lett a vége. :( Jövő héten lesz a műtét.

A petezsák végig üres volt.

2013. márc. 7. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!