Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot szeretnék! Ha hazamen...

Tanácsot szeretnék! Ha hazamentek a picivel a korházból, hogy mentek el intézni rögtön a tgyást családit és az anyaságit? A picur mellett? Vélemények!

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy van idötök,hogyan oldjátok meg?Hallodtatok arról hogy x.y,egy bizonyos összegért elintéznek mindent?
2009. márc. 24. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apa intézett mindent!A tgyást - 28.napon te is megigényelheted!Összeszedtük a papírokat és bement a MÁK-hoz a csp-ot és az anyaságit intézni.
2009. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem vitte be a papírokat a munkahelyemre és a MÁK-hoz, de a nyomtatványokat az internetről töltöttem le. Egyébként postán is el lehet küldeni, mivel a kitöltés egyszerű, és le van írva az útmutatókban, h' mit kell hozzá csatolni.
2009. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is a párom intézett mindent, még szülés előtt minden nyomtatványt letöltöttünk a netről és kitöltve már csak bekellet adnia.
2009. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tervezem, hogy a család segítségét kérem ebben. Azért is, mert mi nem városban lakunk és így nehezebben jutnék el magam egy kisbaba mellől. A férjem és szüleim segítségére leszek utalva.

Szerintem lehetőségeid szerint te is ilyen megoldásban gondolkozz.

2009. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!